| anonim_4396 a întrebat:

peste o saptamana voi pleca intr-o vacanta singura! voi merge si avionul si voi avea o mare problema ESCALA! aceasta escala va fi de 1 ora si 25min si am un pic de teama! vreau sa precizez ca voi pleca de la acelasi terminal si ca bagajele vor fii mutate de catre ei la alt avion! ce spuneti ma voi incadra! dati-mi si mie mai multe detalii.am o teama! la o agentie mai speriat mi-a spus sa caut o escala mai mare in caz ca avionul va avea intarzieri! sunt cam speriata ajutati-ma! multumesc

1 răspuns:
| Daria_6285 a răspuns:

Nu iti face griji!winking Este o simpla escala si vei vedea ca te vei incadra perfect in timpwinking. Gandeste`te ca nu esti singura care va schimba avionul pe parcursul calatoriei si ca vor mai fi persoane ce fac lucrul acesta in acelasi timp cu tinetongue. Relaxeaza`te si totul va fi bine!:*