| alexy19a a întrebat:

Bună tuturor.
Să vă explic cum a început totul happy.
Îmi plăcea de o fată şi ia-m zis. Faza a fost că ea m-a refuzat dar dupa 2-3 zile(după ce am întrebat-o dacă vrea să fie cu mine). În alea 2-3 zile ea s-a uitat într-una la mine şi mă intimida laughing. Bun dar a zis că nu mai vorbeşte cu mine şi altele.
Dar acum văd că a trecut totul de la sine, eu nu am mai vorbit cu ea, nu am mai băgat-o în seamă, iar acum ea a început să vorbească cu mine şi să îmi dea un fel de zâmbet când mă uit la ea. Exista şansa ca ea să mă placă? Astept răspunsuri în mare parte de la fete laughing.
Dau funda celui mai bun răspuns happy.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ea nu te place in eventualitatea unei relatii, dar asta nu inseamna ca nu puteti fi doi buni amici.

| alexy19a explică (pentru neutrino):

Nu creed... Mi-a zis o prietenă că a vorbit cu ea despre băieţi şi a zis că sunt drăguţ şi că ia-r plăcea să fie cu mine... Dar nu ştiu de ce nu vrea să fie cu mine. Apropo ştiu să mă comport cu fetele.

| 7639781254 a răspuns:

Disperat mai esti, ma! Nu te place! Prin atitudinea ei incearca sa-ti demonstreze ca nu-ti poarta pica pentru ca ti-ai marturisit sentimentele. Altele in locul ei n-ar mai fi vorbit cu tine. Ea nu e asa tampita si incearca sa-ti arate ca puteti sa aveti o relatie ok, chiar daca nu vrea sa fiti impreuna.

| alexy19a explică (pentru 7639781254):

Frate. E de trecut. Ma-m combinat cu ea astazi laughing. A zis ca si ea ma placea, si nu avea curaj sa imi spuna si cand a aflat de la mine pur si simplu ea a crezut ca nu o sa se ajunga nici o data la asa ceva. A ramas fara cuvinte.winking

| 7639781254 a răspuns (pentru alexy19a):

laughing In cazul asta, ma bucur pentru tine. Ps: sunt fata, deci nu-mi spune "frate". laughing

| Alexa12girl a răspuns:

Eu cred ca atunci cand ai intrebat-o te-a refuzat deoarece nu prea te credea interesant. Dar fetele adora sa stie ca sunt placute de cineva (ma rog, asa cred eu), asa ca pur si simplu devine tot mai interesata de tine si incepe sa te placa. Probabil vrea sa stie daca tie iti mai place inca de ea. Nu sunt sigura daca e adevarat, nu mi s-a intamplat, dar eu asa cred.