| Em1y a întrebat:

Bună tuturor.
Tocmai ce am avut parte de prima activitate sexuala și am rămas putin dezamăgit dar în același timp fericit de faptul ca mi-am învins frica de contactul cu femeile, pot sa zic ca eram seful timizilor, deși în liceu am mai avut relații, iar odată ce ma acomodam cu fata respectiva timiditatea dispărea dar după eșecuri și dezamăgiri copilărești as putea zice m-am cam izolat de lume și am devenit super timid, acceptându-mi ceea ce mi se intampla. Am sa va zic experienta mea de azi și as vrea sa vad ce păreri aveti. Am 21 de ani imediat 22, 1.87 fizic acceptabil având 1 an jum de sala și practicând Fotbalul în liceu. Într-un final am ales sa merg la o dama de companie super sexy, ea având 25 de ani fiind și turcoaica de nație, dar repet, era hot fata. O sun, avem un dialog de 3 minute îmi da detaliile pe care i le-am cerut după care ea insista sa merg la adresa pe care mi-a dat-o deși eu voiam la mine la apartament. Na beleaua, cauta-i blocul exact și te mai și prezintă în fata ușii ei laughing. După 50 de minute de cautat deși era la 1km de mine în sfârșit dau de apartamentul dânsei. Fain frumos, întru, opa ca are și colega, deja ma simțeam leșinat cu totul. Deși era bună în draci, penisul meu era fără reacție, într-un cuvânt nu mi se sculasad Pff panica laughing O întreb unde e Baia, ele susotesc pe acolo, stau cam 3 minute și îmi dau seama ca de la atâta cautat parca mi s-au evaporat hormonii laughing. Îmi dau cu niște apa pe fata și îmi zic în sinea mea "Da ce puii mei am de pierdut". Ies, respectiva ma duce în camera, iar cealaltă pleaca în bucătărie. Începe sa se dezbrace nebuna fără inhibiții, eu tremuram tot deși noi discutam în timpul ala. Am început sa ma dezbrac asa ușor în timp ce ii admiram trupul, hopa și încrederea de sine parca îmi creștea, rămân în boxeri și ii spun ca pe astea ii da jos ea. Zis și făcut, eu desigur fiind un gentleman o întreb dacă ii pot atinge sânii, după care prind mai multa încredere(iar cu acordul ei) încep sa îmi folosesc degetele în scopul de ai produce un orgasm(acesta fiind scopul meu principal, vreau sa fac o femeie sa se simtă bine iar eu sa învăț cât mai multe "practicând" ca te cam **ci pe teorie fără practica.), dar totuși ma informasem foarte mult înainte. Reusisem sa ii produc un orgasm, culmea fericirii pe mine ca mi-am îndeplinit obiectivul. Deja ma simțeam ca și cum eram singur în dus în compania ei, s-a dus timiditatea pe apa sâmbetei. Începe sa-mi facă oralul, super senzație, în sfârșit mi se sculase și penisul. Trec 5 minute de oral, îmi pune prezervativul se întinde pe spate, desface picioarele, îmi ia penisul și îl fixează în vagin după care 10 minute dau și dau fără oprire, nu îmi venea sa ejaculez și gata laughing), la care ii zic sa schimbam poziția.Eu voiam capra sau ca ea sa fie deasupra mea, sincer as fi vrut sa încerc toate pozițiile posibile sa experimentez dar tot insista ca dacă se pune capra o doare ca am penisul mare, deja ne cam imprietenisem, parca totul era permis fără sa existe vreo consecință, deși începuse să-mi placa atmosfera. La un moment dat vine și o vorba de a ei "Nu vezi ce P***lău ai?" am rămas puțin indecis dacă e de bine sau rău, după care în cele din urma se pune deasupra mea și începe sa se miste. O apuc ba de sâni ba de fund. Mda. Viata de viata, în 3 minute eram gata, iar înainte sa ejaculez voiam sa se oprească puțin sa mai încercăm alte poziții, dar nu a vrut... De aici și o ușoară dezamăgire. Asta e, Pana la urma lucrează la finalizare și cam atat, nu m-am informat eu bine ca îs altele și la ora. În fine, îmi da prezervativul jos și îmi curata penisul cu șervețel umed, poate altele o fac și cu cavitatea bucala dar na, sa nu credeți ca e totul ca în filmele p0rno laughing, cel puțin asa cred eu. Asa a fost sa fie. Totul bun, iesim pe hol amândoi, eu deja simțindu-ma exact ca acasă la mine vine și colega ei și mai discutam 5 minute după care îmi iau la reverede.

Sincer nu regret nimic, e o experienta pe care o evit de ceva timp și sunt chiar mândru ca azi am zis la naiba cu frica și timiditatea ca oricum nu am nimic de pierdut ci doar de câștigat. Da veți zice ca mi-am pierdut virginitatea cu o dama de companie și de ce nu mi-am putut face și eu o prietena, va înțeleg dar uite ca am avut vreo 2 3 prietene de 3 4 luni relația în timp ce eram la liceu dar nu am avut ocazia sa trecem la un nivel mai avansat decât sarutul, asa ca de azi nu ma mai interesează ce zice ala sau ala, încep serios sa studiez despre femei, seducție și încerc cu mare entuziasm sa pun în practica și sa acumulez experienta, ca să fim serioși, cui ii place un mulau, de azi îmi impun standarde cât mai înalte, încep sa ma provoc insumi și voi trata eșecul ca pe o experienta, pana ajung un "Bărbat" care întro zi își va face femeia sa se simtă femeie pana ce moarte ma va despărți de ea.
Repet, nu am de gând sa mai merg la dame de companie, vreau sa pun în practica ceea ce învăț cu fete obișnuite, la un suc la un club, chiar și sa abordez o fata de pe strada, cine știe unde îți răsare. Experienta de azi vreau sa cred ca a fost un scop rușinos dar benefic în învingerea temei și a timidității mele în compania unei fete.

Morala povestioarei mele de azi!
"Dacă am încercat și nu am reușit măcar rămân cu o experienta care îmi v a fi utila data viitoare, pe când dacă nici nu am încercat, tot la același nivel rămân, dându-i negativismul încă un motiv ca sunt prea mic sa ma dezvolt".
Da e cam lunga, nu prea e de expresie, dar măcar e originala.

Aștept cu mare nerăbdare părerile voastre. Pozitive sau negative, respect punctul de vedere al fiecăruia.

Zi plăcută tuturor!

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Man daca esti frumos nu plati pentru sex ca una va face sex cu tine desigur nu una frumoasa alea au pretenti mari, eu unu te am citit cu drag

| Em1y explică (pentru RAY):

Apreciez onestitatea ta, sper ca pe viitor sa evoluez din ce în ce mai bine la acest capitol.

| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce tu nu stii este ca, orgasmul pe care i l-ai produs fetei, este clitoridian si il poate obtine orice fata cu 1 singur deget.
Adevaratul orgasm vaginal se obtine cu un penis adevart si cu tehnica buna de manipulare a lui, in multe minute de sex, nu in 3 minute de penetrare, unde prostituata a mimat ca-i in extaz, ca sa termine mai repede cu tine.

Am observat ca, ai avut intai sex oral, dupa care ai pus prezervativul, ceea ce este o greseala fatala, pentru ca bolile sexuale se pot lua atat prin sex oral, anal cat si vaginal. Si ma refer la HIV, sifilis, gonoree (blenoragie), clamidia samd.

| Em1y explică (pentru Violleta2022):

Am citit cu atenție ceea ce ai scris și îți respect punctul de vedere pentru ca este cam la obiect și foarte educativ. Faptul ca mi-a făcut oral fără prezervativ nu prea m-am gândit la riscuri, dar am sa țin de sfaturile tale pe viitor. Ideea e ca nu mai am de gând sa merg la acest gen de femei, am precizat asta. Dar ma gândesc ca poți lua boli și de la o fata pe care o întâlnești într-un club, facultate sau de oriunde, pana la urma doar faptul ca e virgina îți poate demonstra ca nu prea am cum sa ai vreo boala de la ea.

| Pool77 a răspuns (pentru Em1y):

Ultima propozitie e foarte gresita my friend.

Multi si multe se nasc deja cu boli respective, mai ales ca unele boli se transmit si prin saliva.

| Em1y explică (pentru Pool77):

Pai și acum când îmi fac o prietena și vreau sa am relații sexuale cu ea am sa merg sa-i fac analizele la fiecare în parte? Hai sa fim serioși, dacă e sa se întâmple se întâmplă, exact dacă ies acum pe strada și ma lovește o mașină, mereu exista riscuri, deși faci în asa fel încât sa te protejezi cât mai bine posibil. Apreciez părerea ta oricum happy.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Em1y):

Nu are importanta daca mai mergi sau nu la astfel de femei, ideea este ca ai mers odata si ai facut neprotejat, ceea ce ar trebui sa te ingrijoreze acum si sa mergi sa-ti faci niste teste medicale pentru HIV si Hepatita C.
Atentie, testul de HIV se face abia dupa 6 luni de la sexul cu pricina, deoarece apare in analizele medicale dupa 6 luni, nu imediat dupa sex.

| Pool77 a răspuns (pentru Em1y):

Si din cauza astora ca tine, ajungem sa avem toti hiv si sida.

Nu batman, o faci cu prezervativ.
Si daca vrei s-o faci fara, o iei frumos de manuta ca nu mai ai 15 ani si o duci la o clinica unde va faceti amandoi analize.
Eu asa am procedat si stiu sigur ca nici ea si nici eu nu avem nimic.

Prostia doare.

| Em1y explică (pentru Pool77):

Merci de sfat, Zi buna happy

| mihai69 a răspuns:

Părerea mea este că polologhia de mai sus NU este o întrebare.
Deci nu ar trebui să apară pe TPU...

| Em1y explică (pentru mihai69):

Ms de părere, Zi buna sa ai stimate Domn happy

| 90210 a răspuns:

Bravo. Imi pare bine pentru tine e foarte bine ca intr-un final ti-ai invins timiditatea si mi-a placut povestea. Problema mea in legatura cu povestea ta este ca ti-a facut sex oral fara prezervativ. Se pot lua foarte multe boli de la sex oral si nu cred ca vrei sa ramai cu o "amintire" neplacuta de la intalnirea asta. Daca vei mai merge vreodata la femei de genu asta, parerea mea, sari peste oral pentru ca dupa cum ti-am zis poti contacta multe boli venerice. Bafta pe mai departe.

| Em1y explică (pentru 90210):

Ma bucur ca ți-a făcut placere acest eseu al meu și am sa iau în considerare sfaturile tale pe viitor.