| euuuuuuuuuuuuuuu5656 a întrebat:

Hey! Am fost intr-o zi afara si erau niste baieti acolo la care am mers si ei au inceput sa-si bata joc de mine ca unui baiat cica ii place de mine si ca cica sunt fitoasa si ca ma imbrac doar cu haine de firma etc.,m-au durut mult cand mi-au spus fitoasa si zgarcita deoarece eu chiar nu sunt deloc asa si ei chiar nu ma cunosc deloc, apropo, eram cu o,"prietena" afara cand s-a intamplat asta si m-a suparat foarte tare fiindca ea a inceput sa rada si tot insista sa mai mergem pe acolo doar sa mai rada putin sau nu stiu de ce.Normal,am mers apoi acasa deoarece ma tot tragea sa merg inspre ei si nu voiam sa stau sa se amuze ea, am plecat si tot ea s-a suparat ca nu am mai stat afara! Ce sa fac? Ma incelegeam foarte bine cu ea si nu de putine ori unii baieti au facut comentarii cu privire la ea dar eu niciodata(sau foarte rar)am ras de aceste lucruri si niciodata nu i-am amintit de aceste lucruri sau am pus-o sa merarga iar la ei pentru amuzamentul meu P.S.:am mers atunci la ei deoarece ne plictiseam si ideea stralucita a prietenei mele a fost sa mergem la ei fundita!

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mhmm dragut, eu le spuneam ca ii pot cumpara si pe ei la pachet, 3 in unu laughing
Plus bonus pe prietena ta.
toate all inclusiv de la 38 *

| madalinamadu a răspuns:

Nu stiu cat de prietena iti este daca se comporta asa.probabil se amuza si ea ca sa para "scmechera" in fata lor.Ar trebui sa ii spui deschis ce te-a deranjat, poate nu si-a dat seama ca nu iti place asta.Bafta!winking

| BuceaPetronyca a răspuns:

Din ce ai spus tu reiese ca prietena ta te cam injunghie pe la spate deci sfatul meu ar fi sa o cam lasi impace (am trecut si eu prin asta)
iar acei baieti daca nu te cunosc deloc atunci nu ar trebui sa iti pese ce spun pentru ca intrucat nu stiu nimic despre tine atunci comenteaza de boi ce sunt
baftawinking