| papushikadulcee a întrebat:

Peste fix o saptamana este ziua de nastere a prietenului meu, face 17 ani! Ce cadou sa ii iau? Nu am nici macar o idee! Cel mai folositor raspuns primeste funda! VMultumesc anticipat!:*

12 răspunsuri:
| babyblue a răspuns:

Poti sa-i fac ceva handmade..cum ar fi un cosulet plin cu inimioare, iar pe fiecare sa scrii motivele pentru care il iubesti; o rama cu o poza de voastra; un tricou cu o poza de a voastra (pe care sa te semnezi).
daca ai o gandire mai moderna si consideri ca cele enumerate mai sus sunt prea "traditionaliste", ii poti cumpara un tort (sau sa-i faci tu unul, personalizat), un parfum, o sampanie, haine (cam riscant), o bratara.

acum depinde si de persoana. tu il stii cel mai bine si tu stii ce-i place.

Succes.

| MrAlex a răspuns:

-un ceas, sa nu astepti prea mult dupa el
-un mic tortulet in forma de inimioara
-o cana cu o poza impreuna pusa pe ea sau alt obiect de ex o perna mai micutawinking
-un simbol pentru lant
Succes kiss

| oOoBrBoOo a răspuns:

Pai poti sa ii cumper ceva tricou sau o bluza care ii place sau ceva facut de tine dar dupa parerea mea daca ii dai un pupic dulce si esti langa el si il faci fericit e cel mai bun cadou.

Răspuns utilizator avertizat
| Painkeeper a răspuns:

Eu zic sa-i iei ceva matur cum ar fi un parfum puternic si un coş cu un set Gilette şi un portofel din piele.

| Painkeeper a răspuns:

Sau daca e un tip sentimental ai putea sa-i iei un album cu poze cu voi, o felicitare si niste lumanari parfumatehappy

| Bubu4 a răspuns:

Eu i-am facut cadou acum un portofel de la Fossil si e super incantat laughing deci poti sa ii cumperi un portofel, un parfum, un ceas, o curea, o camasa. ceva finut si de efect. Succes :*

| Scuturici a răspuns (pentru Bubu4):

Cu portofelul e cam riscant, fiindca tot fetele ii consuma banii rolling on the floor In apararea mea, e doar o gluma tampita de-a mea :O3

| Bubu4 a răspuns (pentru Scuturici):

laughing la noi nu e asa, fiecare cu banii lui, uneori plateste el, alteori eu ..nu se pune problema de bani.Dar ce te faci daca ii dai un portofel si nu are ce pune? laughing
Cum a facut o remarca un prieten de-al lui cand l-a vazut : " Decat cu un portofel de x lei si fara bani, mai bine cu un portofel de 5 lei si cu bani. Sau ii mai vezi pe altii ca au bani, isi cumpara un portofel frumos si nu mai are ce pune in el " laughing. Nu a fost aluzia la el dar avea oarecum dreptate laughing)))

| iubesteOrezul a răspuns:

Poti sa il intrebi. O sa stii exact.

| gamecubeexperimental a răspuns:

Hei TPU. Poti intra pe siteul BOREALY si acolo poti sa ii alegi ce vrei tu si la niste preturi foarte bune. Cu livrare oriunde si cutie de cadou gratuita. Este cel mai bun sait pentru barbati. Multa bafta!

| NikDimi a răspuns:

Pai, ai putea sa ii iei un parfum. Dupa mine este cea mai buna alegerebig grin