| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor sad va scriu aceste randuri cu ochii inlacrimati.chiar numai stiu ce sa cred straight face pana ieri totul a fost ok intre mine si prietenul meu, am vorbit pe la 5 si apoi i'am zis ca o sa il sun mai tarziu, dar nu a mai raspuns la telefon, azi la scoala nu m'a bagat deloc in seama si cand cineva l-a intrebat daca mai e cu mine nu a raspuns.eu nu i'am zis nimic i'am raspuns cu indiferenta.insa asteptam macar pe mess sa imi dea o explicatie, insa cand am intrat nu era, l'am verificat pe ctv siteuri si era online, inca la mine nu sad intrebarea e...de ce face chestia asta? nu am avut nicio cearta sau ceva de genul straight face totul mergea chiar foarte bine. ce ar trebui sa fac? cum sa aflu ce are cu mine? va rog ajutati-ma! crying

6 răspunsuri:
| 2696 a răspuns:

Acest baiat nu prea e educat daca face asa ceva...ar trebui sa-l provoci la o discutie si sa nu-ti fie teama sa spui tot ce simti poate ca a aflat ceva de la cineva ce e gresit...gandeste-te bine la nevoile tale intr-o relatie iar daca vezi ca baiatul nu tine cont de ele NU MERITA!

| mary_5801 a răspuns:

Cred ca s=a plictisit de tine, sau are pe altcineva, si indicat ar fi sa incerci sa-l faci gelos, si sa te porti si tu la fel de rece cu el.

| madycumada a răspuns:

Scuze ca iti zic dar prietenul tau e cam nesimtit adica zic ca meritai o explicatie ceva. Ial deoparte la scoala si vorbeste cu el.

| buzedulci a răspuns:

Da-l incolo.nu e matur, nu e in stare sa dea o explicatie

| luvme a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el intre 4 ochi. Poate cineva l-a mintit in legatura cu tine sau nu stiu... s`o fi suparat pe tine...

| zossor a răspuns:

Din partea lui asta inseamna lipsa de respect. si ar trebui sa te gandesti serios daca vrei sa fii intr-o relatie in care sa nu fii respectata, ce sa vorbesc de altfel de sentimente... parerea mea e ca nu se merita si doar tu vei avea de suferit in urma la asa ceva. ai mare grija
http://zossor.blogspot.com/