| Andreeeeea_2521 a întrebat:

Buna tpc puppy dog eyes
Sunt cu prietenul meu de o saptamana...si el e genu de golan nu a avut relatii multe doar avea contacte sexuale cu ele.Si eu stiu chestia asta. dar ma gandeam ca daca e din liceu stiu cam tot ce se intampla cu el.Se poarta frumos cu mine totul bine si frumos...Dar.acum 2 seri imi spune ca i'a spus una de la a10a sa fie cu el.si cica el a refuzat. I'am spus ca du-te la ea combinate cu ea el facea ca nu nu nu raman cu tine ca te plac.
Dar ieri nu stiu s-a purtat foarte ciudatstraight face. Si la liceu nu prea am stat. S'a schimbat adica el e genul vorbarets si pe mess si la telefon oriunde.Si de ieri nu prea mai vbestestraight face...Si l'am intrebat ce are.si a zis ca il doare foarte rau capul si ca nu are chef de nimic.
Stiu ca aceasta relatie nu va dura dar am vrut sa incerc sa vad cum e.
Ce sa fac?

1 răspuns:
| Graphee a răspuns:

Mai bine lasă-l în pace cu fetele lui. Dacă nu vrea să fie prietenul tău, găseşti pe altcineva, mai sunt oameni pe această planetă.

Baftă!