| fixy a întrebat:

uitati-va cum suna.Ma intilnesc cu o fata de 7 luni, ea 17 eu 18 si cam am decis sa facem pasul cel mare, ambii sintem virgini, problema consta in aceea ca nu gasesc locul potrivi.La mine, ca si la dinsa sunt parintii acasa.Mam gindit pe malul unui iaz sau ceva de genul ce ziceti? mersi

6 răspunsuri:
| VanillaBl a răspuns:

Oriunde va simtiti binehappy daca este iubire nu conteaza locul, va fi cu siguranta o amintire placutawinking

| alecsalecs a răspuns:

Sper ca intrebarea este pusa la misto daca este pe bune cum poti spune ca ai vrea sa o faci pe malul unui iaz Cu amintire va ramane ea ca facut o prima oara pe malul unui iaz?laughing)Daca i asa de romantica nu va ramane decit varianta asta ceea ce nu ti as recomand o De hotel ai auzit? o pensiune ceva?
Si apropo te ai gandit ca ea este minora si tu major? chiar daca diferenta este doar de cateva luni sau un an! Stii la ce riscuri de expui/? sau nu mai poti avea rabdare sa implineasca 18 ani si sa face ti pasul cel mare chiar de ziua ei ar fi frumos si romantic! ok?

| dru1darius a răspuns:

De ce nu meri la parinti tai si le zici, ''Mama, tata doresc sa fac sex cu pretena mea, asa cum ati facut si voi la randul vostru, asa ca va rog 5 minute sa plecati la unicarm (nu cred ca veti rezista mai mult) si luati ceva ca sa sarbatorim acest eveniment'' nu poate fi atat de greu, trebuie sa inteleaga si iei

| DistrugatorulDeVise a răspuns (pentru dru1darius):

laughingSunteţi amuzanţi.
Ai putea încerca să organizezi un week-end undeva, la un fel de cabană.
Dacă nu mai aşteaptă cam 1 lună, duceţi-vă la mare şi aveţi grijă să nu vă înmulţiţi.

Cel mai frumos este sa o inviti la tine acasa
Pregatesti tot te ocupi tu de tot
Ar fii de preferat Noaptea
Cateva sugestii sa-i faci o inimioara din Petale de trandafiri inconjurata de lumanari
2 pahare o sampanie si o muzica romantica
Cateva piese romantice:
CELINE DION - Because you loved me
OLIVIA NEWTON - Hopelessly Devoted To You
WHITNEY HOUSTON - I Will always love you
MARIAH CAREY - I Can't Live
ROXETTE - Listen To your Heart
JENNIFER RUSH - The Power of love
Un miros placut cum ar fi cel de Capsuni scortisoara ciocolata etc happy Spor
Va doresc o noapte de neuitat
Si nu uita sa nu va deranjeze nimenihappy

| TheAlphaFemale a răspuns:

Wtf? rolling on the floor)) sper ca nu vorbesti serios.