| anonim_4396 a întrebat:

un baiat vrea sa sa fie cu mine(si e genul care vrea doar sex). m`a intrebat daca nu vreau sa fiu cu el si am zis ca nu(nu sunt genul de fata care se pune in relatii din astea). dar acum.nu stiu.incearca sa ma convinga ca nu vrea sa se culce cu mine.bla bla bla.sicer mi`e cam frica de el mai ales ca e mai mare decat mine.nu stiu ce sa fac.cum sa scap...prietenele mele imi spun sa ma pun cu el si daca vrea sa se culce cu mine sa ii dau papucii. oare ar fi bine daca fac asa? va rog dai`mi niste sfaturi ca nu mai stiu ce sa fac.sunt intr-o dilema totala.

11 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Hmmm sa stii ca nu permanent prietenile au dreptate, sau iti vor binele, gandeste logic, de ce vrei sa fii cu el, si de ce nu, si la urma cantareste toate si evident i-a o deciziewinking

| wannabe a răspuns:

Zii sa te lase in pace daca nu chemi politia straight face pe bune, astia mari sunt prosti si pedofili

| Eaaaaa a răspuns:

Daca il cunosti tu sti ce are in gand. Daca crezi ca o sa iti respecte decizia de a nu te culca cu el, incearca, poate chiar tine la tine u ai de unde sa stii. Dar sa-l cunosti destul de bine, altfel ar putea sa-ti faca rau.Gandestete bine si daca este un baiat de treaba doar ca defectul lui e ca vrea doar sex nu inteleg de ce nu poti incerca si ii explici frumos ca nu esti ink pregatita asa o sa-ti dai seama daca vrea ceva serios sau doar o noapteoh go on!

| babygyrl a răspuns:

Mai bine ii spuni NU. E cel mai bine pentru ca dupa aceea tu te indragostesti de el si nu cred ca mai poti sa renunti asa usor la el. Si eu m-am bagat la fel numai ca nu sunt cu el, si as renunta la el acum pentru ca poate fi prea tarziu mai incolo. Treaba ta dar asa zic eu ca mai bine il lasi. Dupa poate nu mai ai ce sa ii faci si te convinge cumva sa te culci cu el. Nu stiu. Asta a fost parerea mea, tu poti sa faci ce vrei. Dar ai grija cu cine te pui.

| Liviu3478 a răspuns:

Mai bine stai linistita decat cu din astea pe bune. Cine stie el poate abuza de tine cand vrea pe urma ca nu stii pe persoana e ce i poate capu si prostii din astea.

| Axel_9404 a răspuns:

Da eu zic sa incepi ceva cu eltongue dar sa nu mergi prea departehappy sa crezi in fapte nu in vorbetongue si daca incearca sa se culce zi PA e cel mai ok asatongue

Asculta de prietenele tale, si daca ii dai papucii. macar stii ca ai incercat
bafta!

| anna_7069 a răspuns:

Da... daca si tu il placi combina-te cu el. In caz ca iti cere sa te culci cu el, ii zici ca nu esti pregatita pentru asta si ca nu-ti doresti asta. daca te place o sa ramana cu tine, respectandu-ti dorinta, iar daca nu. si tot insista, desparte-te de el.; p

| ßloήd¡¡ a răspuns:

Asculta te prietenele talewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu iti zic sa stai linistita si sa ii dai papuci de acum ca dupa aceea poate fii mai rau pentru ca nu ai de unde sa stii ce este in capul lui

| ╰° Cαℓi๓α☺° ●˛● a răspuns:

Spune-i ca nu vrei si punct, sa te lase in pace!:d