| Kydutsa a întrebat:

Unii dintre voi chiar imi cunoasteti problema, chiar destul de bine.

Astazi, stand cu iubitul meu m-am mai gandit sa va scriu ca sa mai stiti despre mine.

Parintii mei au venit acasa. le-am dat vestea traznet. au avut un shok. Dar. straight face. nu au avut incotro. Socrii mei nu au fost de acord, dar iubitului meu nici nu mai vrea sa auda de ei, deoarece m-au rugat cu bani pentru avort.

Acum stam amandoi la mine acasa. Sora mea a plecat si ea cu parintii. deci nu e nici o problema. avem unde sa locuim.

Bebelusul este o mandrete de fetita si asteptam cu nerabdare sa se nasca.

Scoala o voi continua, nici nu se va pune problema de acest lucru. Sa faca fetita 1-2 anisori si ma voi inscrie din nou la scoala.

Ma inteleg bine cu iubitul meu, in varsta de 19 ani. Acum merge la munca paralel cu facultatea, dar ce nu prea ii convine lui este ca am mai rarit actele sexuale.

Dar totul e ok.

Răspuns Câştigător
| dreamgirl16 a răspuns:

BVo!:X sunt ft ft ft mandra de tine:* e prima chestie pe care eu o aud despre tine insa promit sa iti citesc povestea!:X insa sunt mandra ca ai trecut peste,ca ai avut curajul sa pastrezi copilul,deoarece daca faceai avort sangele fetitei tale cerea razbunare si pana la urma nimic in viata ta nu mai iesea asa cum trebuie!:*TR b doar sa ai curaj si iubire fata de fam ta, acum aveti o fam adevarata!love struck iti doresc mult succes in continuare, te pup:*

4 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Foarte bine ca ai trecut peste :Xlove struck

| 354 a răspuns:

Buna.Bravo pentru decizia pe care ai luat-o si ma bucur foarte mult ca ti-am putut fi de ajutor. Sper sa fi foarte fericita si o fetita oau asta vreau sa am si eu peste cativa ani sper sa ma ajute dumnezeu.Iti doresc tot binele din lume si nu in ultimul rand sa nu uiti sa ne scrii in continuare te pupacesc big grin

| Kydutsa explică:

Multumim frumos! kiss

| NuExist a răspuns:

Felicitari! Daca toate persoanele ar fi ca voi doi! Am fi cea mai calumea tara! va respect pe ambii pentru ce faceti! Si bebelusul sa va traiasca!