| anonim_4396 a întrebat:

Urmeaza sa vina o colega la mine si eu am o mica problema...ma simt atras de picioarele fetelor mai exact de sosete, cum as putea sa o conving pe fata asta sa ma lase sa ii miros picioarele?big grin

3 răspunsuri:
| Bogdan2233333 a răspuns:

Deci nu cred.zi Ca asta e vreun banc))

| Bogdan2233333 a răspuns:

Ii spui nu te supara de la picioarele tale miriade asa? si bum verifici)))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai putin riscant ar fi sa astepti sa fii major si apoi sa gasesti pe cineva din comunitatea asta de fetish-isti. Altfel, daca nu rezoneaza cu treaba asta, vei iesi urat din toata afacerea. happy