| anonim_4396 a întrebat:

Va place sexul oral? Ce parere aveti despre el? Funda. [practic acest sex dar vreau mai multe pareri] dau funda :*

Răspuns Câştigător
| OvyDevil93 a răspuns:

Buna! Mie unu imi place mai ales daca stie sa-l faca asa ca la carte big grin...si pentru cei care zic ca nu e igienic, sexul oral in general se face dupa un dus si pana la urma e tot o piele. Felicitari pentru ca practici si sexul oral! :*

24 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Nu, mie imi place ala scris, ca sa pot copia

| Chauderitza a răspuns:

Buna Roxana.
Mie una NU imi place, nu voi incerca niciodata.
Bafta, pa-pa happy

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru Chauderitza):

Cum de ştii că nu-ţi place dacă nici măcar n-ai încercat o dată?

Şi ca să răspund la întrebare: e o plăcere " interzisă " de societate, dar totuşi un deliciu.

| Orte95 a răspuns (pentru Chauderitza):

Asa ziceti toaate prima data happy

| Chauderitza a răspuns (pentru Orte95):

Buna Ortehee hee. Eu nu voi incerca. Sunt sigura 100%.
Paa-Paawinking

| Chauderitza a răspuns (pentru Nuvăsufăr):

Bunawinking.
Nuu imi place acum, nu imi va place niciodatawinking laughing
Paa-Paa oh go on

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru Chauderitza):

Scuză-mă, eşti balanţă?

| Chauderitza a răspuns (pentru Nuvăsufăr):

Nuupwinking
Sunt capricornwinking

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru Chauderitza):

În fine, nu ai de unde să ştii ce-ţi rezervă viitorul.
Noapte bună

| Thunderstruck a răspuns (pentru Chauderitza):

You're fu.cked.

| Gabriella24 a răspuns (pentru Orte95):

Da asa e... nici eu nu imi imaginam ca voi face asa ceva dar uite dupa cum spune si AteulAnonim nu stii ce iti rezeva viitorul happy

| Chauderitza a răspuns (pentru Thunderstruck):

You are idiotwinkingwinking

| doc69 a răspuns:

Orice incita si place amandorura merita facut incercat sau daruit...asta cred ca este raspunul corect

| Gabriella24 a răspuns (pentru doc69):

Uite nu pot sa iti trimit mesaj... dar uite roxana_bv27

| Gabriella24 a răspuns:

Brasovvv laughing)

| Gabriella24 a răspuns:

laughing) uite ca ai reusit sa ma faci sa rad

| Gabriella24 a răspuns:

Ia vezi poti laughing)

| Gabriella24 a răspuns:

Si eu vorbeam serios laughing) dar sunt mai zapacita si. iau tootul in glumaahappy

| Thunderstruck a răspuns:

Mi-ai facut seara omule...

| Groparu a răspuns:

Se vede ca multi dintre cei care au raspun aici nu au habar de asa ceva sau nu au incercat asa ceva deci ca atare raspunsurile sunt pe masura experientei lor :-J.Eu unul sunt de parere ca e o activitate placuta atata timp cat totul ramane intre parteneri si bineinteles asta implica si o igiena ca la carte.

| Gabriella24 a răspuns (pentru Groparu):

Normal ca trebuie sa fie o igiena perfecta happy

| athos01 a răspuns:

Pentru mine este normal sexul oral si imi place sa mi se faca cat si sa fac unei fete

| athos01 a răspuns:

Da mie imi place mult sa mi se faca dar sa si fac unei fete, daca vrei sa mai vb da add la mrns_adrian

| RedArrow a răspuns:

Prietenei mele nu ii place. Nu e igenic. Suna aiurea pentru unii.