| eax a întrebat:

va rog ajutati-ma cu o parere un sfat ceva urgeeeent.eu sunt romanca iubitul meu este turc.Mama nu-l suporta DELOCCCC si a zis ca nici nu il va accepta vreodata.Nici nu iese din casa atata timp cat sunt eu cu el afara ca sa nu ne intalnim pentru ca nu ii place deloc de el zice ca e urat ca nu e pentru mine si ca e un pic mai pitic decat mine(2 sau 3 cm). nu il accepta si pace. din familie tata e singurul care nu mi-a spus sa o termin cu el pentru ca nu e acasa si a zis ca nu il cunoaste, dar in rest cam toata lumea si prietenii mei(in afara de 3) si ai mamei toti zic ca nu este pentru mine.Este adevarat ca el avea o reputatie de fustangiubig grin.Nustiu c sa fac mamam m-a intrebat cat mai am de gand sa continui cu el si am mintit-o spunand ca pana la sfarsitul verii, dar daca va merge bine si el nu se va satura la un momenta dat sa auda ca mama nu te suporta, ca mama-n sus si-n jos am de gand sa continui cu el.Momentan nu pot sa zic ca il iubesc sau ceva de genu, dar imi place sa fiu cu el, ma simt bine.

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Si tu acum ce vrei? Un sfat, in legatura cu ce mai exact? Sa inteleg ca vrei sa o faci pe mama ta sa il accepte, pai nu ai cum, odata ce el are o reputatie proasta si bine stiuta, daca intr-adevar e unul care nu e pentru tine, chiar daca il placi, ar fi bine sa asculti de prieteni, familie si cine a mai zis ca nu e pentru tine si ar fi bine sa te desparti. Daca vrei nai de cat sa ramai cu el pana la sfarsitul veri si dupa mai vezi tu, dar cu mama ta nu ai ce sa faci... Funda? Plzzzzzz