| lynes a întrebat:

Am o problema pentru cei care vor sa asculte!
Problema nr.1:
Deci:este un tip afara de care imi place mult, si celei mai bune prietene ale mele ii place dar ea a fost cu el si inca ii place, el s-a despartit de ea(nu conteaza)si intr-o seara ma pupat pe obraz si m-a luat in brate(de atunci imi place de el)si el nu prea sta cu noi, cei de afara. Ce sa fac? Sa il uit sau sa continui sa imi placa si sa incerc sa il cuceresc? Vine cam rar...
Acum, ajutor va rog mult!
Bun, problema nr.2:
Este un tip care vine din America si mie mi-a placut de el la inceputul verii, iar marti m-a luat in brate, si tot statea cu mine si eu m-am certat cu mama la tel si eram suparata si el tot venea la mine, si incerca sa imi ridice moralul, apoi sam aflat ca se despartise de iubita lui cu cateva zile in urma si pe mess ma tot intreaba pe cine plac, daca iesim si ieri a zis ca sa ieism numai noi 2 si eu am zis sa vad.Am inventat o scuza sa nu ies cu el pentru ca nu il plac, dar eu nu am mai avut nici un iubit inainte, si nici nu m-am mai sarutat, si sincera sa fiu imi este si cam frica, dar sigur nu il mai plac.Acum,ce fac? Sa incerc cu el ca sa vad cum ma simt?(nu prea vreau...)
Rog ajutor!

2 răspunsuri:
| sweetcupcake97 a răspuns:

1) eu zic sa il lasi in pace pe ala!oh go on
2) daca este genul tau, de ce nu?

| kukuucu a răspuns:

Eu zic sa mergi pe nr.3 e cea mai buna alegerewinking