| anonim_4396 a întrebat:

Buna,tpu..va rog cititi tot!
Am avut o relatie cu un baiat odata o saptamana si dupa ne-am certat si ne-am impacat iar si de data asta am avut relatia de doua saptamanihee hee dar ne-am certat el zice ca sunt prea copila ca aia nu era o relatie si tot asa....am incercat sa il uit dar nu am putut,dupa cateva luni mi-a dat mesaj,nu prea ii dadea-m importanta,dupa a venit la scoala la care invat si s-a uitata la mine si mi-a dat mesaj " Nu meritam si eu un efort ca sa iesi afara? " si dupa a doua zi le-am vazut cu un prieten se uita la mine dar nici nu m-a bagat inseama.:/
De dimineata sora mea m-a chemat spunand ca vrea sa mergem cu (,) cortul noi cu niste prieteni si + el ia m-a intrebat daca il mai plac eu i-am spus ca nu ( am mintit) ea spus ca a vorbit cu el si i-a spus ca sunt frumoasa dar sunt prea copila,ma comport ca o cipla eu i-am zis ca nu am de gand sa ma schimb,daca ma iubea cu adevarat ma accepta asa cum sunt si sora mea a zis ca trebuie sa ma schimb sa ma maturizez mai mult,sa ies,sa cunosc lumea ( eu sunt si timida)
Si el mi-a zic sa nu mai fiu asa.o data chiar am vrut sa ma schimb pentru el.dar a dat-o in bara,credeti caa trebuie sa ma schimb sa nu mai fiu asa " copila"?
PS:El a vrut sa facem sex, mi-a zis asata de cateva oric dar eu nu am acceptat evident si in acest timp cat am fost despartiti a mai avut relatia dar se pare ca tot la mine vine.sad
Scuzati Gresilele Gramaticale!
FUNDA!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sexul e o nevoie umana normala, e logic ca orice barbat /baiat potent va sta cu o fata din motive sexuale e ceva logic, dar ca statea doar pentru asta e o nesimtire adica el se uita la tine ca la ultima de pe centura, daca te iubea putea astepta, incearca sa-l uiti ca baieti mai sunt

| corbulalbrosu a răspuns:

Cred ca te inseli amarnic daca doresti sau speri sa ti se raspunda acestei intrebari formulate intr-un stil abracadabrant dincare nu se poate intelege nimic in afara de faptul ca esti imatura si total agramata. Pune mana pe carte, nu pe "scula".

| neutrino a răspuns:

Mergi cu cortul si totul se va rezolva.

| MskDesign a răspuns:

Cati ani ai?!

| RedheadOnTheRun a răspuns:

De ce ma, sa-ti scuzam greselile gramaticale? Ca ai facut limba romana cu o cizma, sau de ce? N-am inteles nimic. Lasa baietii si sexul si du-te, fata, pe la scoala, ca e grav. Grav tare, iti zic!

| Claudia1397 a răspuns:

Cati ani ai?