| Just a kid a întrebat:

va rog ajutati-mastraight face eu nu mai inteleg nimic.problema e urmatoarea:ieri l-am prins pe.fostul meu pr...ca ma mintit.normal ca m-am suparat frt tare si ne-am despartit, m-a sunat sia cerut iertare o zis ca stie ca o gresit da nu mi-a zis adevaru ca stia ca ma supar. i-am zis ca nu ma intereseaza oricum si i-am vb destul de aiureasad. azi am vb putin prin mesaje dimineata(mi-a zis la multi ani, am mai vorbit putin)si deodata nu mai raspunde. i-am zis sa ne impacam si nu raspunde, l-am sunat si mi-a dat ocupatstraight face

asta e evidenta ca nu ii mai pasa nu? atunci de ce ma mai sunat aseara? de ce ma mai rugat sa il iert ca stie ca o gresit si ca sa ne impacam.NU MAI INTELEG NIMIC.pana la urma ce vrea? nu vad logica, ba isi cere scuze si zice ca ii pare rau si ca stie ca o gresit, ba nu vrea sa ne mai impacamstraight face

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vb aiureli cu tine ce rost are sa mai vb cu omul daca nu stie ce vrea sa se impace sau nu lasa-l balta

| paramore a răspuns:

E smecher, dupa ce ca a gresit vrea ca tot u sa ajungi la el si sa te rogi de el...
offffffffff, baietii astiafrustrated
nu-i da satisfactie, nu il mai bazaioh go on
pentru ca el e cel care a gresit, nu tu

| Ioana2518 a răspuns:

Pai si pana la urma ti-a rasp la sms?

| Alleee18 a răspuns:

Exat. el vrea ca tie sa ti para rau pentru ca te ai certat cu el.fii tare, dar iarta si tu. uite sa ti dau un exemplu.sunt de trei luni cu un baiat.si aseara. i-am cam zis unui baiat...ca il iubesc. dar ma luaseputin valul. i-am zis iubitului meu pentru ca stiu ca ma iubeste si mi am cerut scuze. el a zis ca e in regula si ma iertat.ideea este ca poate e sincer cand zice ca nu o sa se mai repete. tu in cunosti mai bine dar ai grija sa nu ti para rau dupa el.

| Just a kid explică:

Singurele msge care lea mai dat o fost"am treaba"straight faceda stiu sg ca nu are atata timp

| ClaraZ a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu el, sa il intrebi ce vrea cu adevarat.Sa va impacati sau nu. Mi se pare uart din partea lui sa nu iti mai raspunda, sau sa iti zica ca are treaba. Daca vroia sa va impacati, iti trimitea imediat sms.straight face

| abcdefg a răspuns:

Se pare ca vrea sa para mai puternic ca tine. Din ce spui, usor, usor, te distruge emotional.Aseapta o saptamana, nu-i mai zi absolut nimic. Dupa o saptamana, spune-i verde-n fata tot.Tot ce crezi si ce simti. Daca in cursul saptamanii in care tu te decizi sa nu-i mai spui nimic, vine la tine cu texte de google, spune-i in momentul ala ce crezi.Nu cred ca se merita sa suferi degeaba. El a gresit, tot el e ingamfatul?straight faceDiscutand fata in fata, poti rezolva mai usor lucrurile.

| mrrry a răspuns:

Urat mai asteapta si tu sa vz ce si cum straight face

| mrrry a răspuns:

Inseamna ca era ocupat cu alcnva ceva sau nu stie dk vr sa se impace cu tinestraight face

| ForgottenNobody a răspuns:

Te deruteaza. Vrea ca tu sa te simti aiurea si sa mergi sa iti ceri scuze desi nu ai de ce...Nu te merita...Esti prea buna pentru elbig grin