| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fata.Imi lipseste mult fostul si vrea sa ne impacam dar el zice ca nu stie si pana la urma raspunde cu "nu" dar ar raspunde si cu "da".Am facut orice ca sa ne impacam.Nu mai stii ce sa mai fac.Cum pot sa fiu din nou cu el? De uitat m-am straduit am reusit dara pana la urma...am cedat.

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Jessica o vorba spune asa :Unde scuipi nu lingi.Trebuie sa iei in considerare urmatoarele aspecte big grinaca in perioada in care ati fost distantati el a Suferit si te-a Iubit in continuare atunci merita sa incerci sa, Salvezi ceva. Daca a fost Dragoste si Iubire intre voi, atunci se merita. Daca s-a schimbat vb cu el si ajunge-ti la o concluzie comuna.Fi decenta si nu te milogii de el.Nu recomand sa stai cu cineva din obligatie sau celalalt sa faca asta.Intr-o Relatie e important sa ai Sentimente reciproce sa va Iubiti si la durere sa va fiti aproape.O Relatie nu e numai lapte si miere asa ca trebuie sa luptati daca va Iubiti.

Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu te mai vrea, renunta la el

| neutrino a răspuns:

Nu prea mai ai cum, si oricum ar fi o greseala. La varsta ta, si nu numai, relatiile au si un sfarsit, urmand mereu altele. La ce bun sa te intorci acolo unde nu esti dorita?

| Dariusuu a răspuns:

E timpul să laşi pe altcineva să te facă fericită.

E timpul, draga mea.