| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos, ajutati-ma...
Am trait o minunata relatie, timp de 2 ani, dar se pare, ca astazi s-a incheiat...
Va rog frumos, as dori un sfat, o consolare... cum pot trece peste toate astea?
Simt ca s-a rupt o parte din mine...

Răspuns Câştigător
| Demonull a răspuns:

happycu totii trecem prin asa ceva..macar odata. Daca nu inveti sa pierzi nu te vei bucura de castig..cred ca intelegi ce vreau sa spun.happysolutia este sa iti umplii timpul cu fel si fel de chestii, esti singura solutie.Mai poti vorbi cu cineva, prieteni sau mai stiu eu ce..atata timp cat alegi sa stai in patut si sa plangi..nu vei trece peste asa usor.happy

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se pare... dar nu suntem siguri!
Orice început are un sfârșit, iar acel sfârșit să fie un nou început mai frumos!
Crede în tine!
Pa, pa.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa accepti realitatea: s-a plictisit de tine si nu te mai vrea

| h3r a răspuns:

S-a terminat doar azi, nu aștepta să dispară totul cât ai zice pește. Nici nu știi dacă mai sunt șanse de împăcare sau nu, vreți totul de-a gata...

| Demonull a răspuns:

Daca a fost o minunata relatie nu o sa treci azi peste ce a fost.nu o sa treci nici maine nici peste 3 zile.Vor dura saptamani, luni si poate chiar ani.
Riscul meseriei...riscul de a avea o relatie

| ÁnΌMŀŠ a răspuns (pentru Demonull):

Ai dreptate...

| ÁnΌMŀŠ a răspuns (pentru Demonull):

Ti-am dat fundita.

| Demonull a răspuns (pentru ÁnΌMŀŠ):

Am vazut.de asemenea am vazut si mesajul la care tocmai ti am raspuns.

| ÁnΌMŀŠ a răspuns (pentru Demonull):

Nu am primit mesaj... mai trimite-l odatasad

| Demonull a răspuns (pentru ÁnΌMŀŠ):

Le primesti doar ca mai greu happy

| ÁnΌMŀŠ a răspuns (pentru Demonull):

Vezi ca am mai scris ceva tongue

| Demonull a răspuns (pentru ÁnΌMŀŠ):

happycu totii trecem prin asa ceva..macar odata. Daca nu inveti sa pierzi nu te vei bucura de castig..cred ca intelegi ce vreau sa spun.happysolutia este sa iti umplii timpul cu fel si fel de chestii, esti singura solutie.Mai poti vorbi cu cineva, prieteni sau mai stiu eu ce..atata timp cat alegi sa stai in patut si sa plangi..nu vei trece peste asa usor.happy

| Enanita a răspuns:

Buna!
Cum tu ai zis-o, ai trait o minunata relatie. Incearca sa o pastrezi ca pe o amintire frumoasa si mergi mai departe. Viata e plina de surprize!

Pa-pa!