| mary2020 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu o problema!
A inceput sa-mi placa de o fata de la mine din clasa!
Problema e ca eu as vrea sa vb cu ea dar nu gasesc un subiect, nu stiu ce sa vorbesc cu ea!
Daca ma tot uit de fiecare data in ochii ei si zambesc ma ajuta?
Va rog sa ma ajutati pentru ca sunt mort dupa ea!

Răspuns Câştigător
| Lik3BoSS a răspuns:

Hmm.Du-te la ea si gaseste un subiect gen "ce tare o fost ora asta/ce aiurea o fost ora asta"si atunci discutia va continua si tot asa pana cand veti ajunge sa va intelegeti foarte binehappy iar apoi spune-i si tu cand o vezi singura daca vrea sa fie cu tine

| mary2020 explică (pentru Lik3BoSS):

S-ar putea sa functioneze treaba asta cu,, ce tare a fost ora asta!

| Cristiann25 a răspuns (pentru Lik3BoSS):

O intrebare pentru tine.Esti ardelean?

| Lik3BoSS a răspuns (pentru Cristiann25):

Nu nu is ardeleanlaughing

| Cristiann25 a răspuns (pentru Lik3BoSS):

Ok,am intrebat pentru ca ei vorbesc de obicei cu "o fost, o facut" etc.

10 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Dupa parerea mea, voi baietii sunteti total lipsiti de curaj in ziua de azi! Nu ai ce vorbi cu ea? Gen "Ce muzica iti place?" sau "Aseara am vazut filmul... Tu l-ai vazut?" Si incepi sa povestesti de el. Sau, vorbesti cu ea despre ce ati facut la ore. Poti sa o intrebi la un moment dat si de cine ii place. Daca nu iti raspunde inseamna ori ca te place, ori ca nu are incredere in tine.
Succes si sper sa reusesti ce ti-ai propus!

| Cristiann25 a răspuns:

Daca nu stii ce sa vorbesti cu ea cauta alta ca n-are nevoie de un mut!

| simo102 a răspuns:

1.ar trebui sa ii faci un compliment, 2.afla cateva lucruri despre ea, 3.invit-o la film, la un suc, etc, 4. fa-i un cadou, 5.intreab-o daca vrea sa fie prietena ta.

| cainedragut a răspuns:

Nu te ajuta sa te uiti in ochii ei si sa ii zambesti si gaseste un moment cand sunteti amandoi si va plictisiti si spune-i sa jucati adevar sau provocare si provoacal sa raspunda de cine ii place

| mycat a răspuns:

Spune i si tu ca o placi si gata

| anonimulanonomilor a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.Dar cred ca daca te uiti in ochii ei si zambesti nu te va ajuta, ba din contra, te va face sa pari ciudat.Pai, mai intai imprieteneste-te cu prietenii ei, care te va face automat sa te imprietenesti cu ea! dupa care totu' va merge de la sine
sper ca te-am ajutat