| anonim_4396 a întrebat:

va rog sa ma ajutati. Vorbesc cu un baiat de aproape 3 ani si ne iubim enorm de mult.dar el trebuie sa plece in Italia saptamana viitoare la munca pentru 3 sau 4 luni.ce ma fac? nu vreau sa raman aici fara el atat de mult timp.plus ca noi ne vedem zilnic si zilnic sunt la el si vorbim mereu.imi este foarte greu cand ma gandesc ca o sa fim despartiti pentru atata timp.mi-e frica ca aceasta distanta ne va indeparta.mi-e frica ca o sa ma insele.mi-e frica ca va sta mai mult de cat spune el.va rog sa ma ajutati cu un sfat ceva..nu vreau absolut deloc sa plece si tot timpul imi vine sa plang cand ma gandesc la asta. poate l-as putea convinge sa nu plece, dar cum? va rog mult de tot sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Noemyka a răspuns:

Trebuie sa ai incredere in el, fi intelegatoare si o sa se intoarca la tine deoarece ai zis ca va iubiti mult!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu pleacă definitiv, ci temporar. Nu mai dramatiza, în viață vei avea parte și de astfel de perioade. Maturizează-te!
Pa, pa.

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

- Pai ai putea sa mergi si tu cu el.

| Mitzuk a răspuns (pentru ăăăăăăăăââââLoâding):

As vrea dar nu prea se poate pentru ca inca sunt la scoala si trebuie sa termin pe 9 iulie..si pana termin eu scoala el ar trebui sa se intoarca.