| nuconteazanimic a întrebat:

va rog sa nu radeti si sa nu va bateti joc...
Pana acum un an imi placeau baietii, nu pot sa o spun altfel, dar de acum ceva vreme au inceput sa ma atraga fetele tot mai mult, si nu pot sa cred ca spun asta dar imi place de cea mai buna prietena a mea. Partea buna pentru mine este ca si ea este in aceeasi situatie, respectiv este bisexuala, si totdeauna vrea sa ma pupe si sa ma ia in brate si tot felul de chestii de genul acesta, si as vrea sa ii spun ca sunt si eu si nu stiu. poate sa fim impreuna, cum as putea sa ii spun? va rog ajutati-ma, FUNDA!

8 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Ei zic sa-i spui o s-o faci si pe ea bucuroasa happy

| bokorrobert1999 a răspuns:

Deci mergi la ea si ii zici pisi tu sub mine eu pe tine si un darab din mine in tine

| Legend123 a răspuns:

Pai du-te spune-i poate o sa fiti impreuna si o sa iti strici toata viata si o sa rada toti colegii de tinewinking

| nuconteazanimic explică (pentru Legend123):

De ce sa rada? cu ce sunt mai diferita? Spune! Nu te intrece in cuvinte de care nu esti responsabil!

Răspuns utilizator avertizat
| Ynna_Madalina_1999 a răspuns:

Pai ai putea sa ii spui ca iti place mult de ea.

| anonimulvl a răspuns:

Este un pacat acest lucru nu uita faci ce vreii dar nu uita ca vei sta cu capul in pamant cand vei fii judecata

| gouggug a răspuns:

Spune-i ma serios spune-i(cum pot sa iti plaga baieti?)