| andreeaaa1 a întrebat:

Vin din nou cu o intrebare legata de fostul meu prieten.Astazi am vorbit cu el pe mess si punea emoticoane dinacestea :*:*. APoi o fata l-a intrebat daca ma mai place si el a zis ca nu fiindca e cu o afta bianca. Apoi L-am intrebat ce mai face si el a zis ca se uita la poze cu mine ca inca le mai are.Si acum imi pune emoticoane din astea:*.
Credeti ca ma mai place?

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Baietii au un caracter tare, tare complex.
Acum te plac, in urmatoarea secunda uita tot ce au spus.
E bine sa ai grija de cine te atasezi si cu cine iti imparti emotiile si sentimentele, pentru ca nu stii daca acel cineva este o persoana buna, sau daca la sfarsit te va face sa suferi.

Comportamentul lui este, intr-adevar, ambiguu.
Poate inca mai tine la tine ca la o prietena. Poate te place chiar si dupa tot ce a fost intre voi.
Nu poti sti niciodata.
Iar daca stai sa te gandesti, fata care ti-a spus ca el este cu altcineva, te-ar fi putut minti. Nu stiu in ce relatii esti cu respectiva persoana, insa e indicat sa te increzi numai in lucrurile in care esti absolut sigura.
Personal, eu cred ca inca mai tine la tine.
Uita-te la caracterul lui, si urmeaza-ti propria ratiune. Numai tu stii cum stau lucrurile!
Ai grija de tine! Pa-pa :*

| Romancutza a răspuns:

Eu cred ca da, poate i-a spus asa prietenei tale ca ea sa nu stie chestia asta...mai mai poate fi alceva, te duce cu zaharelul si incearca sa profite de tine scumpo.

Mai bine ignora-l caci este mai bine asawinkingNu merita sa pierzi timpulò cu el. Tu pe cine crezi? Pe el sau pe prietena ta?

| deviant18 a răspuns:

Si eu pun, uite :*:*:*:*:* asta inseamna ca te plac? le pune ca asa le pune. doamne copiilor, reveniti'va

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Si eu pun emoticoane :*, si fratele meu pune, si toti baietii care ii cunosclaughing
Hei, astea sunt pentru un fel de dragalasenie, dar nu neaparat ca te place.

| mosu_9772 a răspuns:

Eu cred ca e o posibilitate sa e placa sau doar vrea sa te recucereasca sa te aiba ca rezerva daca se desparte de bianca

| Dragos_9559 a răspuns:

Daca sa da interesant pe langa tine sau te priveste ca si cum ar lua foc iar tu trebuie sal scapi cred ca da te place din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu pun foarte des din astea la prieteni,,love struck:*''dar asta nu inseamna ca ii plac, dar daca mai zice ca se uita la poze cu tine. poate te vrea inapoitongue