| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! un baiat a vorbit cu baiatul de care imi place despre mine(pe mess)... i-a dat facebook-ul meu si-a spus sa se uite la poze... dupa cateva minute l-a intrebat ce parere are si baiatul de care imi place a iesit de pe mess straight face de ce credeti ca a iesit? asta-i a bine sau a rauu? straight face

Răspuns Câştigător
| Codeine a răspuns:

Daca a iesit de pe mess, nu inseamna ca e de rau. Poate a iesit ca a avut ceva treaba, i s-a blocat PC-ul, i-a picat netul, a trebuit sa iasa asa brusc ca a avut ceva important de rezolvat ceva important! Nu inseama ca daca iese brusc de pe mess ca e de rau.straight face. Stai linistita!winking