| Adriana1243 a întrebat:

Buna voi ce credeti? Cine e mai important dintre iubit si prietena iubitul sau prietena cea mai buna?

Răspuns Câştigător
| Deliadelias a răspuns:

Prietena cea mai buna! Clar.
(in cazul meu aici zic... ) :d
:*

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Iubita atunci cand iubesti cu adevarat. Cel mai bun prieten atunci cand iubirea s-a stins.

Prietenul cel mai bun daca e cel mai bun prieten va intelege de ce esti mai rar cu el.

De altfel, vei fi alaturi de el mereu insa atunci cand va conta.

Insa atunci cand iubesti cu adevarat, persoana iubita iti e si cel mai bun prieten.

Asa ca nu mai esti nevoit sa alegi happy

| lolly a răspuns:

Iubitul.El imi este si cel mai bun prieten.
Am avut o prietena apropiata iar cand ne-am certat m-a barfit, cam reciproc. Whatever, cu iubitul vorbesc deschis, si ce vorbim ramane intre noi, ii pot spune absolut orice!

| ynna93 a răspuns:

Pai sincer nu stiu ce sa zic, eu numai am prietena pentru ca am vazut foarte bine ca nu se merita si ca nu exista, dar iubit am si sunt de 2 ani jumate cu el, deci clar pe el l-as alege in orice imprejurare. Prieteni? Numai sunt in ziua de azi.winking

| darrio2007 a răspuns:

Daca tii la prietena mai mult decat la iubit ai sa ramai fata batrana.Cu iubitul te comporti intr-un anumit fel iar cu prietena in alt fel.Nu poti compara iubitul cu o prietena. Spor la prietene ca iubitul te lasa cat de curand.

| DeeaMarry a răspuns:

Nu cred in asa-zisa "cea mai buna prietena".
Iubitul si mama sunt persoanele in care am cea mai mare incredere. Iubitul imi este cel mai bun prieten, iar mama cea mai buna prietena.
Normal ca as alege iubitul.

| wolder a răspuns:

Prietena cea mai buna:
stie toate secretele sau aproape
e acolo cand iti e bine si cand iti e greu
te vede nemachiata racita suparata
te consoleaza si te ajuta sa treci prin grele

daca si iubitul face toate astea atunci el conteaza mai mult pentru ca peste toate astea el te si iubeste
deci iubitul daca este cum am descris mai sus si daca tine cu adevarat la tine.

| bugara a răspuns:

Prietena cea mai buna

| MikKinder98 a răspuns:

Pai eu zic ca iubitul...dar doar daca tia dovedit ca tine la tine...

| welcomeSilverTRON a răspuns:

PrietenulLOLhappy