| Georgemy2 a întrebat:

Salut, acum cateva zile o fata ( cea mai buna prietena a mea, ea are un iubit ) m-a chemat in oras, cu ea si inca cineva, nu cu iubitul ei, eu nu m-am dus, aveam treaba, nici nu prea aveam chef. Dupa ce a venit din oras mi-a zis ca nu sa mai intalnit cu baiatul ala. Ce credeti, ca voia sa iasa cu mine, stiind ca nu sa mai intalnit cu acel baiat.

7 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Ti-a spus ca e pe liber si poti actiona mai nastratine, daca era o simpla informare ti-o spunea la telefon. Hai şo pe ea daca te intereseaza si daca te refuza inseamna ca e sucita si da-o in măsa.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate că, în compania ta nu se mai simțea atât de stingheră, ori a vrut să-i demonstreze, invitându-te pe tine, că nu e singurul ei amic. Ori poate a vrut să vadă cum reacționezi, când ți-a spus că se întâlnește cu altcineva. Ori intenția ei a fost să vă facă geloși, pe unul dintre voi, în fine, cine știe ce e în mintea unei femeihee hee
Ohh, doar nu o fi avut nevoie de un martor, care, la nevoie, să-i confirme iubitului, că între ea și respectivul plimbăreț, a fost doar o plimbare nevinovată?!
Nu știu... Întreabă-ți inima și, în mod sigur, îți va da un răspuns.

| Hombre a răspuns (pentru floresdemayo):

Numai actionand isi va da seama tovarasa. Adevarat ca in mintea femeilor sunt multe sucite si răsucite de la firul de lâna indrugat pâna la mintea de caine turbat, flăcări violet, magneti permanenţi, oi capii, capre tunate si cine mai stie ce fâsuri si pârţuri ii bântuie in cap.winking

| floresdemayo a răspuns (pentru Hombre):

Aoleuuu, ce văd aici, femeia pentru tine e... mister, blestem, dar vorba e! Deși le privești cu ciudă, inima tot nu te ascultă. Odată ce te-ai pus cu ea, ochii-n cap îți vor juca, iar mușchii se vor contracta... Na, ți-o spun ardelenește, dar (tu) poți iubi diavolește. tongue

| BTWIN a răspuns:

Poate voia sa vorbeasca cu tine, sa-ti spune ce s-a intamplat.

| DanielPH a răspuns:

Cam da...
Dar cam ciudat este faptul ca : Era cu el, s-au despartit, apoi te-a invitat in oras.
Cam ciudat, nu crezi?
Cred ca vrea sa il faca gelos, adicao fata dupa despartiere este deprimata, plange, se comporta ciudat.
Acum fa-ti si tu o parere cam ce ar vrea fiindca daca este cea mai buna prietena a ta inseamna ca o cunosti bine, eu ti-am zis la modul general.

Dar oricum, asa imediat, este cam dubios.

| Georgemy2 explică (pentru DanielPH):

Nu s-a despartit de el, nu trebuia sa iesim cu iubitul ei, cu un prieten, dar nu sa mai intalnit cu el