| girlbrushedpink3 a întrebat:

voi ce parere aveti despre fosti/fostele care va sterg de la fb de la prieteni? mi s-a intamplat chiar azi si mi se pare un gest chiar copilaresc! hahahappy

14 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Foarte copilaresc! Abia ce am patit-o si eu.Asa ca m-am gandit ca e mai bine sa-l blochez daca tot nu vrea sa stie de mine...

| unknownn a răspuns:

Vrea sa te uite fa, esti prea proasta ca sa-ti dai seama!

| girlbrushedpink3 explică (pentru unknownn):

Hmm interesant, dupa o saptamana sunt convinsa ca sufera din cauza mea de nu mai poate! hahahappy Oricum nu cred ca era cazul sa folosesti acele jigniri, mai ales ca nu ma cunosti!

| Azµre a răspuns (pentru unknownn):

Morrrrrrrrrrrrrrrrrr rolling on the floor GG rolling on the floor

| BeAmazing a răspuns:

Vrea sa-ti arate ca nu-l/o mai intereseaza de tine, chiar daca poate nu a trecut peste si vrea sa stearga orice legatura cu tine ca sa nu poata fi in contact cu tine.

| Azµre a răspuns:

O prostie. Eu și acum am numerele de telefon ale fostelor prietene și alea de acum 5-6 ani rolling on the floor.

| LolaLollita a răspuns:

Este imatur. Nu vad de ce cantareste atat de mult daca te are la prieteni pe Facebook sau nu.

| Zenit313 a răspuns:

Este ceva virtual, doar un site, de cand este facebook asa de important?

| girlbrushedpink3 explică (pentru Zenit313):

Pai din moment ce cu mine nu vorbeste in realitate sau nu-mi raspunde la mesaje/telefon, incep sa cred ca e chiar important!

| Zenit313 a răspuns (pentru girlbrushedpink3):

Cel mai important este sa vorbeasca in realitate cu tine!
Incearca sa il abordezi in realitate!
Daca nu iti raspunde la mesaje/telefon..nu iti acorda atentie, te ignora.
Facebook este pe ultimul loc!

Răspuns utilizator avertizat
| Zuzazozo a răspuns:

Fosti/Fostele te sterg de pe facebook de la prieteni cred ca asa te vor putea scoate din viata lor.

| aleahimk a răspuns:

Ti-a aratat ca nu mai vrea sa aiba vreo legatura cu tine.Ar trebui sa nu te deranjeze asta si sa iti faci planuri pentru viitor care nu includ persoana respectiva ca doar un final de relatie anunta un nou inceput, mai frumos happy

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Baietii sunt tampiti si orgoliul lor la fel de tampit ii impinge sa faca gesturi de genu asta da nu o fac decat in speranta ca te vor rani, daca a facut asta inseamna ca inca te mai iubeste...un baiat caruia nu ii mai pasa de tine nu dadea atentie la amanuntul asta!