| iubitha_2760 a întrebat:

Voi pana la ce varsta ati fost virgini? cum vi s-a parut prima data? Va rog sa nu ma luati la misto.

Răspuns Câştigător
| gabriella85 a răspuns:

Pana la 18 anisad, like sucks

2 răspunsuri:
| FlorenceVi a răspuns:

Depinde de persoana cu care o faci prima data. chiar are importanta, fiindca daca e unul de care ti-e scarba si te ia cu forta, apoi vei avea o retinere cand vei auzi de sex. dar daca incepi cu unul cu care ai o relatie de lunga durata nu se mai numeste sex, este pura dragoste, cu mangaiatul pielii, alinturi, sarutari calde...etc happy clar vei ramane cu o imagine frumoasa despre asta, si-ti vei dori cu ardoare sa se repete experienta si clipa magica. happy Funditoi?

| NorbO a răspuns:

A doua oara a fost mai binelaughing