| MihaiLover a întrebat:

Prima si prima data va rog sa nu ma luati la misto. Cand e normal sa-mi iasa penisul din piele? As fi recunoscator daca nu ati face misto si ati pune un raspuns serios.

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Odata cu maturizarea organismului, asta la noi barbatii se manifesta exact ca la fete.De mici descoperim ca pielea nu se trage complet pentru ca simtim o anumita durere dar,cu timpul, mai ales cu numarul de erectii, pielea devine elastica si cei mai multi vor putea sa-si scoata penisul din piele fara a-si rupe asa spusa ata.

2 răspunsuri:
| Pedala a răspuns:

Pai ia o foarfecuta si decupeaza-l.

| lyza_5707 a răspuns:

Pai cam cand ai si prima erectie...dar depinde,daca ai penisul curbat, frenul rigid, pot fi mai multi factori.in plus nu ti-ai specificat varsta
Daca crezi ca e ceva in neregula, fuguta la medic