| boomoom a întrebat:

vorbesc cu un baiat de cam vreo 2 luni, imi place de el ii place de mine dar suntem opusi! el este calm si linistit eu zvapaiata si mereu zambareata. ii place sa ma oftice, doar la tel. faza e ca vrea mereu sa-l caut eu, eu sa-l sun si imi spune ca face pe misteriosul, ca eu trebuie sa-l descopar.imi spune ca ma iubeste, mi-a cerut prietenia dar eu nu il cred si se supara pe mine.ne intelegem minunat, ma asculta, imi da sfaturi etc.acum ce ar trebui sa cred?

Răspuns Câştigător
| krystal02 a răspuns:

Te place, dar incearca sa faca pe smecherul. Dar are momente si momente, daca te asculta si iti da sfaturi, dar se pare ca e tipul de baiat care necesita atentie. Pai eu zic sa mai astepti cateva zile si sa vorbiti serios despre o posibila relatie dintre voi 2. Dar pare ok, deci poti sa accepti sa fi prietena lui.

2 răspunsuri:
| clovnul a răspuns:

Da care-i varsta voastra?laughing

| enverhoxha a răspuns:

Şi care e problema?