| sunset a întrebat:

vreau sa il excit mai tare pe iubitul meu, nu doar sa ne sarutam si sa ne atingem. inca nu vreau sa facem sex, suntem de putin timp impreuna.
ce pot face sa il innebunesc complet?
mersi mult!
ps: fi. ti si voi seriosi o datalaughing)

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Si pe urma violatorul e de vina...
Vezi cum o cauti cu lumanarea?
Stai linistita, nu mai incerca sa-ti confirmi singura puterea sexuala pe care o ai asupra lui ca nu poti stii niciodata peste cine dai, oricat de absurd ti se pare.

7 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Esti parsiva. Vrei sa il doara outele sa il faci eunuc. criminala esti.

| Ecea a răspuns:

Baga-i un deget in fund.Si dupa suge-l.
PRO @greece12

| consiliera a răspuns:

Si daca baiatul vrea mai mult? Si tu nu vrei? Te-ai intrebat? Baietii is altfel.Se excita mai usor.Eu zic sa nu te joci cu asta.

| BroascaCuElice a răspuns:

Tu esti proasta?

| Kerinna a răspuns:

Http://www.yogaesoteric.net/content.aspx?lang=RO&item=4901
Parul – Joaca-te cu mainile prin parul partenerului. Foloseste miscari tandre si atinge-i parul si chiar scalpul, masandu-l usor, iar cand il doresti foarte tare, arata-i acest lucru tragandu-l usor de par. iti va simti chemarea.

Buzele – Un sarut patimas sau unul usor si tandru, ales in functie de moment, poate sa incite partenerul tau. Prinde-i cu dinti usor buza sau atinge-o usor cu limba… lasa-ti imaginatia sa zburde si dezmiarda-i buzele cu pasiune si dragoste. Sarutul este unul dintre cele mai intime gesturi.

Urechile – Saruturile usoare pe lobul urechilor sau degetele usor trecute ca o mangaiere tremuratoare peste urechi poate crea senzatii tari, caci urechile sunt foarte sensibile la atingere. Prinde-i lobul urechii intre buze si musca-l abia perceptibil, evitand miscarile bruste. Evita si saruturile zgomotoase pe urechi, caci in loc sa-i provoace placere, il vor face sa se retraga.

Parul – Jocul cu mainile prin parul partenerului il poate stimula pe acesta si acest gest atat de simplu, poate sa fie unul plin de erotism. Foloseste miscari tandre si atinge-i parul si scalpul, masandu-l usor, putand chiar sa-l tragi usor de par.

Pieptul – Mangaierile, saruturile, usoarele atingeri cu unghiile ii pot provoca placere. Unii barbati s-ar putea totusi sa simta senzatia de disconfort datorita faptului ca se vor gadila, deci nu insista daca te vor respinge si nu lua altfel respingerea lor…

Fundul – Dezmierdarea fundului unui barbat poate suna aiurea pentru unii, dar o palma usoara sau o muscare delicata a fesei barbatului, ii poate crea acestuia placeri deosebite.

Perineul – Zona dintre anus si scrot este zona perineului. Stimuleaza aceasta zona cand partenerul tau este in preajma orgasmului si ii vei intensifica placerea.

Testiculele si penisul – Sunt zone 100% garantat excitabile. Conditia este sa le atingi cu delicatete si cu miscari fine.

Bafta ^^!

| floryyn91yy a răspuns:

Baga i mana in pantaloni si fa i o tabla, vb serios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hot` si tu vrei sau nu vrei. Crezi ca el e la fel ca tine? As vrea sa o fac cu ea dar nu prealaughing! Lasa-l in pace mai bine laughing, nu-l mai zapaci!