| Crisss98 a întrebat:

Vreau sa ma adresez fetelor... din data de 3 iunie prima zi a menstruatiei am inceput sa iau Anticonceptionale belara. De vreo saptamana mi-a venit un fel de ciclu dar nu asa mult cum imi vine de obicei. Nu stiu ce sa zic, oare o fi fost menstra? Suntem in data de 6 iulie si nu mi-a venit nici acum, ce spuneti? Vreau un raspuns va rog.
Ps AC le iau pentru chisturi dar va dati seama ca iubitul meu a ejaculat înăuntru...

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medicul ginecolog care ti a prescris anticonceptionalele, el te va consulta si i ti va spune ce ai. Poate o sa i ti schimbe pastilele.

| Lia1Lia1 a răspuns:

Mie cand imi intarzie, e de la starea de suflet. Ori sunt stresata, trista etc. Eu iti recomand sa iti cumperi un test dau doua de sarcina...ai fost stresata in ultimul timp?

| Crisss98 explică (pentru Lia1Lia1):

Cam da

| Crisss98 explică (pentru Lia1Lia1):

Dar dacă am luat AC corect pot fi șanse de sarcina? Eu cand am terminat cele 21 de zile consecutive în pauza de 7 zile mi.a venit un fel de menstruatie dar putina nu stiu dar m.a ținut 4 zile ala sa fi fost ciclu? In 3 trebuia sa imi vina dr obicei...Dar oricum de 2 zile am o stare rea ma doare burta spatele dar nu ma pornește

| Lia1Lia1 a răspuns (pentru Crisss98):

Hmmm...din ce stiu eu, cand esti insarcinata iti curge putin sange si dupa se duce. Dupa simptomele care le ai ar trebui sa iei un test de sarcina. Daca trebuie sa mergi des la baie, daca ai vomitat de multe ori nu inseamna ca poate esti insarcinata, CHIAR ESTI.