| girlllll321 a întrebat:

vreau sa ma ajutati si pe mine va rog. imi place de un baiat, cu care vorbesc de 4 luni. ne-am intalnit o singura data in aceasta perioada.cand ne intalnim pe strada si sunt cu prietenii se rusineaza. intre noi e diferenta de 9 ani, el o priveste ca pe un impediment, mi-a zis sa fim amici. acum imi zice ca vrea sa ne intalnim. nu mai stiu ce sa cred. uneori e asa de dragut, alteori e foarte rece. ce ziceti ma place? e nehotarat? are legatura cu zodia? funda`

4 răspunsuri:
| andeeee a răspuns:

Cati ani ai tu si cati ani are el?

| girlllll321 explică (pentru andeeee):

Eu am 18 iar el 27 happy

| andeeee a răspuns (pentru girlllll321):

Sfatul meu este s-a cam uiti de el, deoarece este diferenta mare de varsta si tu ai de abia 18 si el 27. stiu ca e greu daca il iubesti dar asta e sfatul meu. el si'a inceput viata la varsta 27 iar tu de abia incepi sa cunosti greutatile. parerea mea happy.

| girlllll321 explică (pentru andeeee):

Mda`... cam asa se pare ca este. multumesc happy