| girlllll321 a întrebat:

am o intrebare.
din octombrie tot vorbesc cu un baiat, ne-am intalnit dupa ce am vorbit 3 luni. de multe ori pare indiferent, el spune ca asa este felul lui de a fi. este zodia balanta. ce ziceti ii place de mine? sau ce sa inteleg?

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

S-o plictisit de tine.

| blueheart a răspuns:

Hei! Oamenii isi manifesta dragostea in multe feluri. Unii sunt mai deschisi si le place sa inconjoare persoana iubita cu tot felul de atentii, altii sunt mai inchisi si nu-si pot exterioriza sentimentele. Dar nu inseamna ca nu iubesc. Daca voi ati discutat pe tema aceasta si el ti-a spus ca asa e felul lui poate ca asa este. Se poate schimba la un moment dat cand va simti el ca a venit timpul. Poate vrea sa te cunosca mai bine. Lasa-i timp si nu-l presa. Fii langa el daca tu simti asta si arata-i ceea ce simti prin felul tau de a fi.
Succes! happy

| victorandrei a răspuns:

Nu are nici o treaba zodia. Daca de multe ori este indiferent si asa era si in timpul cand ati vorbit in cele 3 luni inseamna ca asa este el. Nu avem noi de unde stii daca ii place de tine sau nu, intreaba-l in mai multe moduri sub mai multe forme si afli tongue

| a răspuns:

Hey! Zodia nu are nici o legaturahee hee.
Iar legat de acest comportament, pai sa stii ca, chiar daca ai vorbit cu el 3 luni, 7 sau un an, nu inseamna ca asa cum era pe mess' (sau unde vorbeati voi), va fi si in realitate. Cele mai multe persoane sunt pe aceste site-uri de socializare cine vor sa fie cu adevarat in viata de zi cu zi, sau ceea ce vor sa para. Este o diferenta, totusi, intre realitate si vise...
Iar daca pe mess' (sau unde vorbeati laughing ), era tandru cu tine, se aplica 'regula' de mai sus...nu era el. Si regret ca ii spun regula, dar altfel, in zilele noastre, nu ii pot spune.
Insa daca era asa 'indiferent' cum ai spus tu si 'la inceput', inseamna ca asta e felul lui de a fi, si ca daca iti pasa cu adevarat, trebuie sa-l respecti si sa-l intelegi asa cum este.
Acum depinde si ce vorbeati voi...nu stim noi care este relatia dintre voiwinking.
Poate te place, poate nu. Tu esti sigura care poate sa-ti raspunda concret la intrebare. Tu il cunostti, nu noi, cei de pe TPU!
Sper sa te lamuresti intr-un final.
Craciun fericit si un An Nou bogat kiss. Bafta kiss.