| Kr0ne a întrebat:

Buna!
Vreau sa ma impac cu fosta si am urmatoarea idee: ea sta in chirie cu varasa. M-as intalni joi(joi vreau sa fac asta) cu varasa inainte, sa imi dea cheia de la apartament si seara sa o duca pana la Profi(au un supermarket aproape) si sa o tina jumatate de ora.
Eu vin rapid, lipesc un afis cu Te iubesc la Interfon, pe usa de la lift, si in lift(suspans...). In apartament. am sa pun 2-3 lumanari pe hol, dar cele mai multe o sa fie in camera ei. Lumanari parfumate. Am sa sting becul si am sa o astept cu un buchet imens de flori si cu ciocolata ei preferata. Pareri?
Motivul despartirii: certuri prea des!

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

De ce ai vrea sa continui o relatie cu certuri care numai batai de cap iti va da? esti cam prost

| xCatastrophe a răspuns:

Imi trebuie si mie asa iubit romantic.
E o idee draguta. Cu ocazia asta poate discutati si faceti niste compromisuri si poate o sa va intelegei mai bine ca inainte.
Comunicarea e cheie, dupa discutie va jucati un joc video (eram sarcastica).

| Emilian65 a răspuns:

Care au fost motivele certurilor dese? Poate ai jignit-o rau de nu vrea sa te mai vada.

| fadnox a răspuns:

Numai sa nu luati foc

| DaW a răspuns:

Exista si posibilitatea sa renunti, daca sunt certuri se vede ca o iubesti dar am avut si eu si am o relatie de genul si nu stiu... certurile sunt din cauza ca eu vreau sa fie bine dar ea mereu oh go on. asa ca ideea ta e buna dar.

| NumaiIdioti a răspuns:

Si vine administratorul blocului si ti le rupe de la scara, interfon etc... Prietene... odata ce v-ati despartit poti tu sa te duci pe luna si sa ii spui ca o iubesti. Hai lasa ideile astea si gandeste-te cum faci rost de alta

| Brotacel12 a răspuns (pentru NumaiIdioti):

Imi place cum gandesti!

| ElectronicPieces a răspuns:

Perfect omule! Fa asta. Același motiv l-am avut si eu cu fosta. Desi ne iubeam ne certam prea des.
Daca o iubești, pe lângă acest lucru minunat pe care vrei să-l faci. Încearcă sa repari cumva situația! Fara prea multe certuri.

| Iyoana a răspuns:

Eu zic ca e frumos din partea ta. Daca fata e romantica ii va placea foarte mult, dar daca e spontana nu ii va placea foarte mult. Dar eu zic ca e frumos