| Andreeaa20 a întrebat:

Buna vreau sa mă lămuriți si pe mine in legătură cu un băiat.
Acum câteva zile când sa ies la balcon am văzut un băiat drăguț pe stradă care se uita spre bloc dar in sus, deci nu la mine ( eu stau la parter). Ieri din nou a venit și s-a uitat dar tot la etajul de sus, eu fiind ascunsă la geam dupa jaluzele m-am uitat fără ca el să mă vadă. Problema este că deasupra mea stă o familie fără copii,iar mai sus sta o bătrână, iar băiatul de pe stradă nu avea mai mult de 18 ani credeam că se uită la mine dar din păcate privirea lui era in sus la ultimele etaje. Data viitoare când mai vine cum sa îi atrag atenția? De fapt credeți că el cunoaste vreo fată din bloc? De ce tot dă târcoale?.

Răspuns Câştigător
| BogdanBz a răspuns:

Baga-te in seama cu el si fa-te placuta. baietilor le plac fetele cu atitudine. afla motivul pentru care el se tot vine acolo si mai departe vezi cum decurg lucrurile ..nu poate si nu va fi nimic intre voi, daca el nu stie ca tu existi... succes!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Posibil ca acolo sus e cineva de care e interesat de el, in loc sa cobori si sa vorbesti cu el tu te ascunzi, de parca asta e telepatic

| DorelExpertu a răspuns:

Simplu, incearca sa-si dea seama daca batrana de sus este acasa, sa-si dea seama care e programul ei, probabil planuieste o spargere.
Nu te baga in seama ca-i strici planurile, poate te pui si in pericol.

Răspuns utilizator avertizat