| Xab a întrebat:

Hei TPU :d as dori si parerea voastra. Deci m-a bagat un baiat din acelasi bloc cu mine in lista si se dadea la mine.ma rog. El sta cu un tip[foartee dragut] si mie imi cam place de el[de cel dragut]. De 2 zile cand ma intalnesc cu ei, acesta imi zambeste. Astazi stateam la balcon si el era jos si la un moment dat a observat ca ma uitam la el si se uita si el la mine[ cateva minute] dupa care iar se uita la cei care jucau fotbal. Eu cand am vazut ca se uita la mine m-am dat mai in spate in speranta ca eu sa il vad si el sa nu ma vada(acum nu stiu daca el ma mai vedea) si el se tot uita spre balconul meu... Dupa care am fost pana in blocul de vizavi doar ca sa ma vada si sa il vad. Cand m-a vazut s-a uitat la mine pana cand am intrat in scara si zambea(era distanta mai mare intre noi.deci nu mi-a zis buna), iar cand m-am intors.la fel. Dupa care cand am ajuns sus m-am dus din nou la geam si el se uita spre mine... Ce parere aveti? Credeti ca e ceva.sau doar pur si simplu faptul ca prietenul lui vrea sa fie cu mine?

3 răspunsuri:
| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a răspuns:

Te plac amandoi. big grin

| Deeiutss a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaa te place :X. Cerei id si vb cu el pe mess imprietenestete cu el si dupa vezi u smug Succes!

| Maya_8602 a răspuns:

Buna,ce poveste complicatastraight face
1.Pai cel care zici ca se da la tine si ca te are in lista. poate te considera o fata cu care o sa stea cateva saptamani sau luni.deci zic daca tu nu il placi sa nu ii dai atentie.
2.Cel care se tot uita la tine si tu la el,merita sa fie cu tine, asa ca vorbeste mai mult cu el, cere-i id-ul.si poate o sa fi cu el.cine stie.
Succeshappy :*