| gabytza8 a întrebat:

Buna,vreau sa primesc si eu raspunsul la o intrebarea care vi-o pun.
Cum iti dai seama daca te place un baiat?
El mereu se uita la mine si incepe sa rada prietenele mele zic ca e un semn dar nu stiu vreau si cat mai multe raspunsuri VA ROG!

Răspuns Câştigător
| F1rstBlooD a răspuns:

1.se uita pe acuns la tine
2.cind se apropie de tine e mai timid
3.rade atunci cind se uita la tine
cam astea
bafta

| gabytza8 explică (pentru F1rstBlooD):

Mersi pentru raspuns!

| F1rstBlooD a răspuns (pentru gabytza8):

Cu mare placera
bye, bye

4 răspunsuri:
| Dement_Copil_1998 a răspuns:

Pai eu uite cum ma simtlaughing
-Cand o vad imi tremura picioarele si`mi bate inimarolling on the floor si imi tremura picioarele mlt timp
- Ma simt stupid in fata ei
-Ma simt super nasol cand gresesc in fata ei dar daca fac aceas greseala alcuiva imi trece repede
-Si ma uit la ea cand nu`si da seama,

| JhonMirchu a răspuns:

In calitate de baiat iti spun 100% sigur ca ii place de tine, un baiat neinteresat de o fata nici macar nu are intentia de a se uita la ea, cand un baiat te place te urmareste cu privirea, iti zambeste de cate ori are ocazia.