| Ciuss a întrebat:

Vreau sa stiu daca am vreo sansa sa-l mint pe prietenul meu ca sunt virgina. Adica el stie ca sunt, dar de fapt nu sunt! si nu vreau sa-si dea seama atunci cand o vom face. pentru ca risc sa-l pierd... cum pot sa fac sa nu-si dea seama ca nu mai sunt virgina? Va rog sa-mi dati un sfat urgentsad ...multumesc

8 răspunsuri:
| EuOO a răspuns:

Draga mea, multor fete nu le curge deloc sânge atunci când au primul contact sexual. Îi poţi spune asta şi poate întreba orice doctor, îi va spune la fel! Şi scapi de grijă.

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Paii... Ce poth s spnsad e trist kestiia asta ca adev. Nu te sup ca n-am gasith alta metoda dar sper ca ce o s spn s te ajute cat d cat. eu zic sa- i spui adevaru, pentru ca, cand o veti fake, isi va da seama daca iti v curge sange. mai bine s afle inainte decat dup, ca va crede dup aiaa ca u nai incredere in el sh noh. Eu zic sa-i spui adevaru inainte sa fie prea tarziu s sa se inceapa ca certuri si asah. Poate s va sfarsii intr-o despartiresad asculta`mi sfatul daca vr sa iti mentii relatia in functiune. Adevaru mereu invinge. Orkm daca nu ii vei spune, poate va iesi l iveala. Ma rog mult succes ca el!happy Sper ca sfatul ti-a fost d folos:* te pup ( daca vr s`mi oferi fundita?;*)

| Crinutzaaa a răspuns:

Pai daca nu ai facut`o de ceva timp 1 luna 2 locul ala se mai stramteaza si daca o faci in ultima zi de stop si esti mai stramta si tipu nu e asa specializat in chestii din astea s-ar putea sa tina. si eu am vrut sa fac asa dar m`am razgandit

| iubitica_2607 a răspuns:

Deci el nu are de unde sa stie ca nu esti virgina dar cand o veti face sa te prefaci si uh ca ti frica si etc.
Referitor la partea cu sangele ori pui si uh alt sange sau ii spui ca nu este neaparat sa curga si pe tine te-o durut chiar daca nu o curs sange.

| c4t4lin a răspuns:

Ce scris infect ai elle

| CD16 a răspuns:

Nu stiu ce-i aia virgina
scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, nu prea ai cum sa-l minti.Isi va da seama pentru ca esti mai larga acolo, si va intra mai usor
O intrebare asemanatoare am pus si eu acum ceva vreme, numai ca eu n-am mai facut-o cu el
http://www.tpu.ro/......d-pacalit/
sper sa te ajute si pe tine:)

| shony_3455 a răspuns:

Spune-i adevarul sau fii atenta. il iei intr-o seara la tine acasa si ii dai ceva sa bea ca sa il poti inbata. dupa ce l-ai inbatat faceti sex pentru ca el nu isi va mai aminti nimic a doua zi. funda big grin