| fana1fp a întrebat:

Vreau sa stiu,daca nu sunt prea indrazneata, cum a fost prima noapte de dragoste.Cum va comportati voi? Erati timizi? Ce va spuneati.Cat mai multe detalii.Va rooooooooogggggg.

5 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

A fost destul de tensionat, a scapat din hamuri de vreo 3 ori pana sa o lovesc bine si sa adoarma. Din pacate nu am reusit prea mult, la 8 ani nu ai unde sa bagi, dar a fost bine, am frecat acolo, i-am pupat buricu si am lins o rama. Inca o iubesc, cu toate ca a putrezit.

| neutrino a răspuns:

Timid, timid, dar am fost capabil sa ma descurt onorabil, nu au fost reclamatii!

| Alcyon a răspuns:

Prima noapte s-a transforma in prima luna laughing Ne-am chinuit cateva saptamani, pana am reusit s-o facem pe bune.

| Mussette a răspuns:

Pe atunci eram timida in orice context. big grin

| Hakuouki a răspuns:

Cum am fost? Norocos daca a iesit bine din prima, ca plangeri n-am avut laughing
Sigur ai 16 ani, eu zic sa te mai gandesti.