| Angel_5680 a întrebat:

Imi puteti povesti si mie prima noapte de dragoste.Cum a fost? Daca doriti nu va oblig.

13 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

A fost o lupta crancena corp la corp, forte puternice necunoscute sau dezlantuit si patul trosnea din toate incheieturile, pamantul duduia, casa se cutremura, pereti sau crapat, cosul a cazut si un sfert din tigle. Apoi s-a lasat linistea, o lupta fara invins si invingator doar pagube materiale, a fost cutremurul.

| ASimpleUser a răspuns (pentru Hombre):

Ce dracu zici tu mah... povesteti twilight breaking dawn?

| Hombre a răspuns (pentru ASimpleUser):

Bai minorule, vezi ca ai nimerit la sex mai inainte pe dreapta sunt "Copii spun lucruri trasnite ".

| Fantastic7 a răspuns (pentru Hombre):

Maxim rolling on the floor))

| 4b a răspuns:

Prima noapte de dragoste intaia noapte de razboi sau? big grinwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru 4b):

Ha ha.
Bună asta.

| 4b a răspuns (pentru anonim_4396):

winking

| Azµre a răspuns:

Prima noapte ar trebui să fie specială, acum fiecare a avut o primă noapte fie specială fie un coșmar. Eu am să-ți zic de prima noapte cu actuala prietenă, care acum 2 ani când a avut loc această "noapte" ea era virgină. Prima noapte de dragoste, a constat în ieșire afară, o ieșire mai specială, cină romantică, plimbări și așa mai departe. Locul l-am aranjat într-un stil romantic, lumânărele, muzică în surdină, șampanie, ciocolată. Am avut cel mai lung preludiul în ziua aceea, cu săruturi, mângâieli, excitarea a fost maximă, în așa fel încât am făcut-o pe actuala prietenă să uite că este prima dată pentru ea, și a uitat de durere, de faptul că este virgină. Am început încet, cu săruturi penetrarea, totul a mers, ca uns! Durere nu a fost pentru ea, a fost numai plăcere s-a simțit bine. În noaptea aia am făcut dragoste de la ora 1 până la 9 dimineața, în total au fost 6 numere. Totul a fost frumos, plăcut, și interesant.

| Jardelin a răspuns:

Eu doresc sa ma obligi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BumBummmLove laughing

| Adrian_Grasuţu_1995 a răspuns:

De neuitat, a fost un moment foarte frumos, neasteptat chiar..totul a decurs de la sine..ne-am simtit foarte bine si este adevarata zicala."Prima dragoste nu se uita niciodata"

| 9786 a răspuns:

Prima moapte de dragoste a fost de neuitathappy fara durere doar placerewinking s-a purta foarte frumos cu minebig grin precum cu o pana...a fost perfect, romantic si incitanttongue