| MariaDm123 a întrebat:

Vreau sa știu și eu dacă am făcut sex neprotejat cu ejaculare înăuntru și după ce a ejaculat a mai stat puțin in mine și după a scos-o, nu știu dacă am fost in perioada fertila ca CM trebuia sa-mi vina pe 29 și nici azi nu a venit! Se poate sa rămân?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sincer imi pare rau si te compatimesc din tot sufletul. In raspunsurile anterioare, mi-am exprimat neincrederea in privinta posibilitatii de a putea sa fii insarcinata. Trebuie sa discuti in mod foarte serios cu un medic obstetrician pentru a se determina care poate fi motivul infertilitatii tale. Sanatate!

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tu esti normala la cap? Faci sex asa cum iti vine, cand iti vine, nu tii cont de protectie, nici maacr de calendar, si dupa te trezesti asa deodata: ba da eu oare pot sa fiu gravida? Ai de capu meu, si ne mai miram de ce e rata la avort asa mare in tara.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca procedand asa cum ai precizat a existat posibilitatea de a se forma o sarcina si acum sa fii in situatia de a exista sansa reala de a fi insarcinata si din acest motiv sa NU mai porneasca sangerarea menstruala. Multa sanatate!

| MariaDm123 explică (pentru corbulalbrosu):

Am făcut un test azi și a ieșit negativ? îmi doresc un copil

| corbulalbrosu a răspuns (pentru MariaDm123):

Sincer imi pare rau si te compatimesc din tot sufletul. In raspunsurile anterioare, mi-am exprimat neincrederea in privinta posibilitatii de a putea sa fii insarcinata. Trebuie sa discuti in mod foarte serios cu un medic obstetrician pentru a se determina care poate fi motivul infertilitatii tale. Sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| mihai69 a răspuns:

Desigur.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este pisibil sa fii gravida.

| Crackman a răspuns:

Da

| LupusDei1993 a răspuns:

Felicitari si sarcina usoara