| carmenroxana a întrebat:

Buna,vreau sa v-a dati si voi cu parerea, pentru ca eu nu stiu ce sa cred.am intalnit un baiat, si imi place mult de el.am inceput sa vorbim si sa iesim mai multi pe afara, dupa care am iesit doar noi 2.la un suc.la plimbare.doar ca problema e ca nu stiu daca lui i place de mine.nu a incercat sa ma sarute sau sa bata vreun apropo ca i place de mine... si alta problema e ca sta mai departe de mine.si nu ne prea vedem, si cand i dau mesaje imi raspunde si vorbeste cu mine, dar el nu imi trimite deloc mesaje sa vada ce fac

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sunt mai multe ipoteze
1 e timid si nu are curajul sasi spuna ca te place, e timid si nu isi scrie mesaje
2 crede ca indiferenta ajuta intro relatie eu nu vad cum ar ajuta
3 nu te place, daca tear place ar fi interesat de tine nu ar astepta mesajele tale, sau s-ar apropia de tine, la fel am patit si eu cu unele fete cand cineva nu te place te ignora sau nu vrea sa comunice din cauza timiditati, problemelor din trecut relati anetrioare

| carmenroxana explică (pentru RAY):

Faza e ca nu e timid.e chiar ok...si nu ma ignora...dar daca i placea de mine ma gandesc ca ma cauta, nu?