| Elena294 a întrebat:

Bună! Vreau sa va povestesc ce mi s-a întâmplat săptămâna aceasta. Eram acasă si vine iubitul meu cu o cutie cu supozitoare si un aparat de făcut clisma si imi zice ca a vazut el niște filme cu barbati care le bagau supozitoare fetelor si i s-a parut excitant si vrea sa încercăm. Am vazut si eu filmuletele si fetele primesc multe supozitoare, dar nu le doare. Ce parere aveți, sa il las sa imi bage? Nu vreau sa ma jigniti sau sa incepeti sa comentati aiurea. Le mulțumesc persoanelor care vor oferi sfaruri utile. Voi ati vrea sa faceți asa ceva?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu il lasa si nu i mai satisface lui aceste fetisuri scirboase, sexul anal este daunator pentru tine slabeste sfincterul anal si ajungi sa faci treaba mare pe tine, clisma si supozitoarele le faci numai sub indrumare medicala deoarece supozitoarele irită rau colonul, te vei c ca nonstop si vei avea dureri groaznice in fund, asta vrei? Ce varsta ai? Nu il lasa sa i ti bage nimic in fund, lasa l pe el cu filmele lui porno este un obsedat un idiot.

| Crackman a răspuns:

Fa ce vrei

| anonimuIl a răspuns:

Învață măcar să faci sex normal cu prietenul tău să nu mai aibă ăla idei în cap din astea.

| Willis a răspuns (pentru anonimuIl):

I-ai dat un răspuns, ca bâta în baltă.
Și agramat ca unu care scrie din an în Paște...
La subiect
Elena294 să zicem că faci ce zice prietenul. Dar apoi la ce îți folosește? L-ai întrebat?

| akaanne a răspuns:

Categoric nu, în cel mai bun caz ar trebui sa i dai papucii.