| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu niste opinii in special din partea baietilor.in curand se apropie ziua de nastere a prietenlui meu... ce as putea sa ii iau cadou? Iar voi baietilor... ce v-ar place sa primiti cadou din partea prietenei voastre? mersi¡

8 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Fa'i ceva personalizat, unic, care o sa aiba numai el...eu i'am facut un tricou cu ceva ce ii placea lui mult...asta poti sa faci si tu happy

| Eu4EverX a răspuns:

Deci.nu sunt baiat dar iti spun ce i-am luat prietenului meu de ziua lui: i-am cumparat o bratara de argint deoarece isi dorea foarte mult fiindca e suporter i-am mai cumparat o cana cu emblema echipei respective.si o sticla de vin:X...acum depinnde cati ani are?

| buli a răspuns:

Depinde si cati ani aveti si daca ati inceput sa faceti ceva sau nu :d
daca ati inceput faci cadou o noapte nebuna :d
daca nu, vezi si u in functie de hobbyuri si de ce ii place sa ii cumperi ceva happy

| buli a răspuns:

Poti sa ii iei o inima si sa pui o poza cu voi 2 pe ea, sa o personalizezi

| princess a răspuns:

Pai o bretzara de argint pe care e gravat numele lui i-am luat cu alta ocazie... el are 19 ani big grinmersi pentru ideiile voastre

| onlyone a răspuns:

Sincer parerea mea mie nu mi-ar trebui nimic de ziua mea din partea iubitei,,,,, doar sa-i fac eu cadouri iubitei mele

| kuckiecandle a răspuns:

One night in heaven rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer nici eu nu ma pricep la cadouri dar cred ca ar trebui sa stii bine ce gusturi are...Parerea mea!