| maidemult a întrebat:

vreau si eu niste sfaturi.deci ne-am cunoscut pe mess, am vorbit timp de 2 luni in care mia demonstrat ca e diferit a avut rabdare cu mine sa trec peste fostul dupa care am suferit etc. Dupa aceea a venit in Italia pentru mine 2 saptamani ca dovada de iubire. ne-am inteles fain cu certuri si impacari mi-a promis ca nu mai scap de el ca nu ma va lasa ca sunt diferita si etc.Totul a fost bine si dupa plecarea lui pana acu 2 zile cand a zis ca numai vrea ca ne tot certam si s-a saturat, adevaru e ca ne si certam des si poate ca nu il credeam si l-am intrebat ca de de ce numai vrea? nu ma mai iubeste? si a zis doar nu straight face si doar eu vorbeam ca sigur nu stia ce sa imi spuna happy. si a vazut poate ca sunt "disperata" ca nu vreau sa ne despartim si si-a luat-o in cap. Va rog frumos spuneti-mi dc credeti ca e asa. a spus ca ramanem amici, chiar ieri am vb ma si pupatsad oare ma cauta? sau sa il caut eu. stiu ca si el ma mai iubeste, dar nu am rabdare, i-a spus la varamea ca nu numai eu sufar.

P. S nu a mai avut relatii serioase doar aventuri si se saturase vroia ceva de treaba si de aia ma ales pe mine, si nu e vorba de sex ca nu pentru aia a stat cu mine, eu zic ca e confuz si nu stie cum e o relatie in doi.astept pareri, multumesc anticipat. stiu ca si voi ati avut nevoie de ajutor, ajutati-ma si pe mine happy

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ai uitat ceva essential: sa ne spui si anii vostri! Nu e totuna sa ai 14-16, sau 18-20, etc. totul e ca o ecuatie, daca nu ai valori corespunzatoare, cum vrei sa incerci sa o rezolvi?!
Oamenii au/pot avea si unele chestii, nu tocmai usor de spus celuilalt! Dar daca a venit la tine in Italia - si nu ai spus aproape nimic despre: ati stat impreuna, cat de mult ati vorbit, cum v-ati petrect timpul, daca si ce s-a intamplat deosebit de pozitiv inntre voi?!, etc.

| katy a răspuns:

Probabil ca nu ar putea tine o relatie la distanta, daca vezi ca nu merge lasa-l si cauta altul.nu se merita sa stai dupa un baiat, cel mai bine e sa-l lasi pe el sa te caute nu sa ii arati ca eti disperata.

| jasmine73 a răspuns:

E posibil sa se fi obisnuit sa treaca din relatie in relatie pana gaseste marea dragoste, te sfatuiesc sa-l ignori si vei vedea in timp daca te vrea sau nu

| reanu a răspuns:

Nu ai specificat in Italia a venit pe banii tai? daca da,, ar trebui sa stii singura raspunsul...tongue
te. a folosit...

| CATALINA_2480 a răspuns:

Clar nu are cum sa mearga relatia la distanta ziua vb cu tine la tel si seara face dragoste cu alta, cand se trezeste te suna si iti spune te iubeste, vino la el ca altfel nu ai cum sa ia o rel asa! bafta

| maidemult explică:

happy nu am observat ca nu am spus anii, pai eu am 20 si el 22, a avut multe aventuri si s-a saturat acum vroia ceva serios, mia mai spus ca mai incolo sa se mai linisteasca apelesad. cat a fost in Italia ne-am inteles foarte fain suntem pe aceeasi unda, doar ca ne-am mai certat dar ceva trecator, in rest a fost super:X

| maidemult explică:

Nu, nu. pe banii luibig grin