| Manuellllaa a întrebat:

Funda.

Am o relatie de 1 an cu iubitul meu,inainte ma comportam mai ciudat cu el,ii inchideam telefonul si chestii,acum insa roata s-a cam intors,au existat certuri pe baza ca nu ma suna mereu sau ca nu imi spunea daca se baga la somn si chestii,incepeam sa cred ca nu ma iubeste insa nu e asa,daca nu m-ar iubii nu ar mai sta cu mine,i-am spus daca s-a saturat? daca vrea sa ne despartim si a spus ca NU,sa termin cu astea. Uneori vreau sa vorbesc non stop cu el, daca nu ma suna 2 ore si poate ca are treaba si asa,turbez, il sun si ne certam. Oare exagerez eu prea rau?

2 răspunsuri:
| HuzaAndreea a răspuns:

Ceau! Poate trece printr-o perioada mai dificila! Incearca sa discuti cu el si sa ii explici ce te deranjeaza.Si..da,exagerezi putin.Ar fi bine sa il intelegi, mai ales cand are treaba.Incearca sa faci mici schimbari in privinta asta ..pentru ca, daca o sa continui in felul asta poate o sa se sature, o sa se simta "terorizat", oarecum si o sa il pierzi! toti avem nevoie de putin spatiu. putina libertate.Fi mai intelegatoare si o sa fie ok..Parerea mea happy! Succes! happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Comportament clasic de femeie, tu cand te comportai asa cu el nu era nicio problema, ba daca inchideai telefonul dadeai vina tot pe el, cand se comporta el asa inseamna ca nu te mai iubeste.