| tariFar a întrebat:

Iar problema! Vreau niste sfaturi cat se poate de rapid! Tot incerc sa ma impac cu prietena. Ia spus unui prieten ca sunt mik si ca ea crede ca eu caut dupa fete mari sa fiu cu ele! Mentionez ca are 16 ani si eu 15! Am gresit de multe ori si a trecut cu vederea.Si i-a spus prietenului meu ca daca nu e asa cum zice ea sa eu demonstrez! O iubesc foarte mult dar nu stiu cum sa eu demonstrez! Nu prea crede ce spun! Nu prea vorbim la scoala deoarece ea nu vrea sa se afle si ne-am certat din cauza ca a aflat o prietena de`a mea! Vreau sa stiu cum sa eu demonstrez! Mai mult pe mess si prin msj! Asa in fata in fata nu prea avem cum! Ne vedem rar

2 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Daca ea nu vrea ca lumea sa afle de relatia voastra cred ca este o problema pentru ca se pare ca ei i-ar fi rusine cu tine. Daca te iubea nu facea asa ceva. Dragostea e oarba si nu are varsta.

| anamaria0974 a răspuns:

Daca te iubea nu ascundea relatia voastra si daca a aflat o prietena dea ta asta e pana la urma daca te iubeste poate sa afle oricine dar asta da dovada ca nu a tinut la tine si ca ii este rusine cu tine si apropo iubireaa nu are varsta iubitul meu este mai mic decat mine cu un an dar il iubesc enorm si nu ma intereseaza ce zice lumeawinking cauta alta fata stiu ca poate iti e greu sa o uiti dar nu te merita nu mai suferi dupa ea nu o mai cauta ca daca isi va da si ea seama intr-un final ca te place te va cauta ea.Bafta!