| BabygirlL26 a întrebat:

Cum pot sa-i demonstrez prietenului meu cat de mult il iubesc?

6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Prin fapte nu prin vorbe!

| DizzyXD a răspuns:

Il scoti in oras, la film, iti faci un tatuaj simbolic big grin

| deeeeea1 a răspuns:

Fiind alaturi de el si intelegandu-l, ajutandu-va reciproc.Nu este o regula fa ce simti tu!:*

| cristyblondu a răspuns:

Fi u cat mai naturala cu el si mereu sai fii aproape de el sal intelegi sa-l ajuti cu ce poti tu.si un baiat calumea va observa ceea faci u pentru el si iti va multumi si el la randul lui va fi la fel cu tine

| eminem19 a răspuns:

=) ce fapte? daca nu prinde ideea din vorbe...asta e si ideea sa fie fapte apoi...papa

| Eddii a răspuns:

I-o spui in fata, Il pupi, Il ti de mana... Nu e asa de greu laughing