| miha19 a întrebat:

vreau si eu o parere.va rog.si daca voi face greseli de exprimare, gramaticale ma scuzati. Deci.fostul meu prieten si actualul sunt in liceu cu mine.Eu numai tin la fostul doar ca exista o atractie intre noi, si suntem foarte buni amici, am fost impreuna aprox 1 an cu tot cu despartiri, impacari. Iar cu actualul ma inteleg foarte bine.Cu fostul vorbesc zilnic.si el avand iubita, dar imi zice ca el tine la mine si ca ma iubeste, imi e alaturi la bine si rau, ne tachinam si mi-a zis ca daca nu as avea prieten mar saruta.Nu stiu ce sa mai cred...adica daca tine la mine sau nu.si cum sa ma comport cu el.adica ce vorbesc eu cu el ramane intre noi, si eu imi respect si tin la actualul meu iubit doar ca aces fost.ma atrage fizic.Si mereu a dat alte fete la o parte pentru mine, si mi-a zis ca sunt
mai presus de toate, chiar daca eram despartiti

Răspuns Câştigător
| alex_6264 a răspuns:

Si eu am facut aceeasi greseala in trecut! m-am intors si poate nu merita dar pentru dragostea care i-o purtam m-am intors! si nu o data! de mai multe ori! si? degeaba! pana al urma inevitabilul s-a produs si eu am fost cel care a suferit cel mai mult! pentru ca eu eram acela care punea suflet in relatie! asa ca,poate nu am invatat nici eu ca nu e bine sa te uiti in spate,dar acum dupa toate aceste lucruri stiu un singur lucru:daca merita cu adevarat,ok, daca nu, treci peste si mergi inainte! fi fericita cu actualul!

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Din moment ce v-ati despartit o data si definitiv numai are rost s at intorci in trecut. fi fericta cu pr tau actual. si spune-i fostului sa aiba grija k pr lui k nu merita un b asa.

| cristina12345 a răspuns:

Traieste-ti viata.Si nu te uita in trecut.Eu am facut greseala de a ma uita in trecut si regret enorm. daca v-ati despartit, nu v-ati despartit degeaba.So,go on.

| vokepepsy a răspuns:

Stii ce iti zic eu. esti intr-o perioada foarte naspa...dar o sa iti revii ...maturizeaza-te si tu putin!