| LoveUbutUdontCare a întrebat:

M-am despartit de el de 2 saptamani, dar recent la o petrecere m-a vazut ca ma sarutam cu un prieten de-a lui. De fapt el m-a sarutat cu forta, eu m-am tras, dar oricum...fostul meu prieten a vazut.
Nu vreau sa sufere, am auzit ca nu i-a placut faza(si il cred); el la petrecere a stat doar cu fosta lui prietena, si a fost greu si pentru mine sa il vad cu ea.
Il iubesc foarte mult... credeti ca mai are rost sa-i explic cum a fost?

Inainte sa fiu cu el si el s-a sarutat de fata cu mine cu alta fata si m-am suparat f tare atunci, si si-a cerut multe scuze, ca nu vroia sa fie asa...etc
Oare chiar ii mai pasa? Are rost sa vorbesc cu el?

Suntem cam distanti unul cu celalalt de cand ne-am despartit, dar eu inca tin enorm la el, si el i-a spus unei prietene de-a mele ca ii pare rau ca ne-am despartit.
Am stat 3 luni impreuna, si ne stim de mai bine de un an jumatate.

va rog, sfat!
FUNDA

Răspuns Câştigător
| mykutza39 a răspuns:

Uneori raspunsurile se afla inauntrul nostru. Poate ca ar trebui sai explici, dar poate nu merita explicatii de la tine.Cred ca tu il cunosti mai bine decat oricine care iti poate da un sfat! Incearca sa vorbesti cu el intre 4 ochii daca vrei sa nu creada ca dupa ce te-ai despartit de el ai sarit imediat in bratele altuia. Bafta!

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Aman2 ati gresit pentru ca intre voi nu exista comunicarehappy vb cu el fata in fata sincer si o sa rezolvati tothappy

| ignore a răspuns:

Sau intamplat atatea lucruri intre voi pentru ca va lipseste comunicarea. intalnestete cu el undeva si spune-i tot ce simti MERITA

| Pustoaicka50 a răspuns:

Parerea mea incercati sa reluati de la bun inceput relatia de ce sa suferiti doar pentru o cearta cand aman2 vreti acelasi lucru : sa fiti impreuna.Mai bine lasa orgoliul la o parte si explica-i cum a fost toata faza sau pune-o pe prietena aceea sai explice poate ca totusi impreuna aveti puterea s-o luati de la inceput...asa am si eu pe prietenul meu cu care m-am certat de vreo 3 ori am stat separati si iar ne-am impacat si acum speram amandoi sa fie permanent desii e greu sa tii o relatie, chiar te inteleg. Te pup si vezi ce faci nu rata sansa de a mai fii cu el.

| euI a răspuns:

Cred ca 3 luni se pot uita si dac ati gresit am2 o veti face de mai multe ori nu cred ca are rost sa mai continuati asta...

| enverhoxha a răspuns:

Sărutul cu forţa se numeşte agresiune sexuală şi se pedepseşte. Ce se întâmplă cu tine?!